Відгук Інна від 27.06.2026 про лікаря
Хочу відзначити роботу оператора,Миколи. Дуже ввічливий, спокійний та професійний співробітник, допоміг швидко розібратися з підготовкою до аналізів та проходження скринінгу.Щиро дякую за вашу допомогу, ви дуже детально все пояснили та підібрали зручний час.Більше б таких спеціалістів.
Інна
Ужгород,
27.06.2026