0 800 30 11 77
Дуже сподобалася лікарка Островська Тетяна Іванівна. уважно переглянула аналізи, уважно вислухала та зробила призначення. Дякую вам велике - ви хороша людина
Богдан
Ужгород, 19.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Богдане. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням та результатом звернення до нашого лікаря Островської Тетяни Іванівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Скориковій Світлані Леонідівні. 6 років тому гінеколог призначила УЗД щитоподібної залози для рядової перевірки. Після УЗД випадково потрапила до цієї лікарки 6 років тому, саме вона виявила мої проблеми зі щитоподібною залозою, поставила перший діагноз і регулювала лікування протягом усього цього часу. Через те, що була змушена, як і багато хто, виїхати з країни, перебуваю зараз у Німеччині, але все одно повертаюся з криками про допомогу саме до цього лікаря. Тому що під наглядом інших лікарів і неправильно підібраного лікування моє здоров'я дуже зіпсувалося, Світлана Леонідівна допомагає все коригувати. Раніше приймала в місті Харків, де я і проживала. На жаль, лікарка переїхала до Ужгорода, але як добре, що все можна зробити зараз онлайн, і аналізи відправити, і поспілкуватися. Була у багатьох лікарів, але знання, кваліфікація і досвід доктора змушує повертатися і шукати її не важливо, де вона приймає. Усім рекомендую!
Анна
Ужгород, 05.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам за розгорнутий та інформативний відгук про історію звернення до лікаря. Нам дуже приємно, що Ви задоволені якістю медичної допомоги та результатом лікування під наглядом Світлани Леонідівни. Можливість проведення прийомів онлайн дійсно допомагає отримати необхідну консультацію лікаря без прив'язки до місця знаходження лікаря та пацієнта. Гарного Вам здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобались лікарі ендокринолог Скорикова С.Л. та лікар узд Гафинець В.І. за професійність та чуйність, дякую ❤️
Ольга
Ужгород, 30.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Вдячні Вам за публічно висловлену думку про наших спеціалістів, нам дуже приємно. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-ендокринологу Островській Тетяні Іванівні за хороший підхід до вирішення моєї проблеми. Також залишилися хороші враження від лікаря Гарчар Майї Павлівни і всього колективу клініки. Рекомендую ОН Клінік Ужгород!!!
Оксана
Ужгород, 28.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Вдячні за позитивний відгук про роботу наших спеціалістів. У розпорядженні наших лікарів знаходиться потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Пестеля, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.