Logo
0 800 30 11 77
Лікарем Павликом Ю.Г. була проведена гастроскопія. Лікар дуже уважний, чемний та кваліфікований. Особливо хочу подякувати Руслані Василівні за її турботу про пацієнта під час процедури (обстеження). Дякую!
Анабель-Катерина
Ужгород, 03.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анабель-Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців.Нам приємно, що Ви особливо відзначили професіоналізм нашого лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю за професійність ! Дуже хвилювалась перед процедурою гастроскопіі, яка була призначена лікарем гастроентерологом за показаннями. Але все пройшло легко та швидко. Бажаю успіхів клініці та подяка за прекрасний колектив лікарів!
Юлія
Ужгород, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікарів. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Павлику Ю.Г. за швидке та майже безболісне проведення гастроскопії. Дуже задоволена клінікою та всім персоналом.
Тетяна
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я пройшов обстеження - колоноскопія, гастроскопія. Усім дуже задоволений, починаючи від реєстратури, лікарів, анестезіолога. Сподобалися адміністратори, зустріли з посмішкою, це дуже цінно. Дякую лікарю Яковець О.П. Улюблена клініка в Ужгороді!
Заза
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зазо. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря Яковця Олега Петровича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила в клініці колоноскопію у Яковця Олега Петровича. Дуже приємний та професійний лікар. Все спокійно пояснили до та після процедури. Також дуже приємний лікар анестезіолог Андрій. Дуже задоволена результатом. Медичний персонал клініки на висоті.
Ольга
Ужгород, 17.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму наших фахівців та залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Яковця Олега Петровича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися враженням від відвідування прийому лікаря-ендоскопіста Яковця Олега Петровича. Не секрет, що важливою складовою ефективного лікування є ставлення лікаря до пацієнта. Особисто мені дуже сподобалося його вміння слухати та розуміти пацієнта, налаштовувати на проведення певних процедур, часом не дуже приємних. Окрему подяку я хотіла би висловити тим, хто також брав участь в проведенні обстеження — анестезіологу Андрію Васильовичу та медсестрі Оксані, які виявили неабияку чуйність та уважність. Все це відображає дух записаного в Біблії «золотого правила»: «Усе, що хочете, аби робили вам люди, робіть їм і ви» (Матвія 7:12). Хочеться побажати Вам лише успіху та сил у Вашій важливій праці!
Ольга
Ужгород, 17.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за змістовний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашим спеціалістам та поділилися своїм позитивним досвідом звернення до клініки. Особливо зворушені тим, як Ви відзначили не тільки професіоналізм фахівців, а також чуйне та дбайливе ставлення до пацієнта. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шикарная Ликардобий вичливийя духже дякую медийному персоналу будьте здорови
Анна
Ужгород, 25.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Був на прийомі в лікаря Яковець дуже хороша людина і професіонал своєї справи всім рекомендую
Святослав
Ужгород, 23.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Святославе. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Яковця Олега Петровича. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний лікар Павлік Юрій Георгійович, анестезіолог Олександр та медсестра Руслана. Вони професіонали своєї справи. Дуже вдяна. Рекомендую.
Валентина
Ужгород, 10.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших фахівців. Щиро вдячні за високу оцінку професіоналізму спеціалістів та Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила в клініці процедуру гастроскопії у лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Дуже задоволена, обстеження пройшло безболісно, швидко і якісно. Кваліфікований спеціаліст. Раджу.
Лариса
Ужгород, 13.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Павлика Юрія Георгійовича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуючи лікарю Яковець Олегу Петровичу за чудово виконану процедуру😃 Лікар має золоті руки І дякую анестезіологу Олександру Анатолійовичу за анестезію😗 не сон а просто кайф Раджу всім!!!
Грета
Ужгород, 11.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Грето. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом проведеної процедури та високо оцінили професіоналізм наших лікарів. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була на гастроскопіі у Павлика Юрія Георгійовича. Просто у захваті від нього, швидко і професійно виконав свою роботу, дуже чуйний, з гумором. Буду всім рекомендувати. Анестезіолог теж чудовий, на жаль не пам'ятаю його імені. Медсестра дуже турботлива.
Erika
Ужгород, 10.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Еріка. Нам важливо знати, що діагностична процедура була комфортною для Вас та Ви залишились задоволеною результатом. Завжди готові допомогти у разі необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Ужгород, вул. Д. Богуславського, 4

ОН Клінік Ужгород
Приймаємо: Пн - Пт: 08:00 - 20:00;, Сб - Нд: 9:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.