Logo
0 800 30 11 77
Після забору крові,виникла шишка,наступного дня виникла гематома на руці.
Євгеній
Оцінка:
Добрий день, Євгеній. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми уточнили інформацію у персоналу по процедурі забору матеріалу - забір виконано стандартно, с першого разу, що Ви також підтвердили. В будь - якому випадку приносимо вибачення, якщо в подальшому виник дискомфорт. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Велика вдячність операторам за чудове роз'яснення і швидкий запис на консультацію. Дякую. Рекомендую
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивне враження від звернення та спілкування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Максимально засмучена. Сказали аналіз буде через 2-3 дні. Дзвонила на лінію після закінчення терміну, сказали запланований результат ще через 2 дні, минуло 5 днів - тиша, сказали, що лабораторія не встигла надіслати результат. Буде вранці. Повірила але не отримала нічого! Дзвоню знову, на сьомий день, цілий день мене просили почекати ще годину, ще дві, перекидали на різних операторів, нічого. До вечора повідомили що аналізу немає! ... недостатньо нібито матеріалу забрали, прийдіть повторно здайте безкоштовно. Гммм, так не хочеться сваритися, але, вибачте, я туди пішла здавати аналіз напевно тому що мене щось турбує і мені потрібно терміново призначити і почати лікування. Що це за відношення до відвідувачів? Не змогли зробити аналіз або втратили матеріал, будь ласка, повідомте самі в найкоротші терміни! Але ж ні, довелося нав'язливо вимагати хоч якоїсь відповіді. Аналіз коштує грошей, а чекати змушують довше, ніж у державній лікарні. Розчарування, клініку зміню однозначно!
Валерія
Оцінка:
Добрий день, Валерію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка та зворотний зв'язок від реальних пацієнтів клініки, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування. Клініка завжди готова відповідати за недоліки у роботі, якщо такі є. Просимо вибачення за цю ситуацію. Ми раді, що питання вичерпане. Дослідження було виконано, результат відправлено на електронну пошту пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

ОН Клінік Суми
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 8:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.