Тестування на COVID-19 у Сумах

В умовах напруженої епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням коронавируса COVID-19 у світі та Україні, за появи симптомів застуди необхідно зробити тест на ковід. Симптоми коронавирусної інфекції різноманітні та можуть включати:

Тест на коронавірус у Сумах можна здати в лабораторії медичного центру «ОН Клінік Суми». Розрізняють декілька видів тестів на COVID-19:

  • аналіз методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) дозволяє визначити частки коронавірусів у мазках з носових ходів і стінок глотки і, як правило, виконується в перші дні захворювання;
  • антитіла до коронавірусу визначаються методом ІФА (імуноферментного аналізу).

Як проводиться імуноферментний аналіз на COVID-19

У лабораторії медичного центру «ОН Клінік Суми» доступна діагностика коронавирусної інфекції за допомогою імуноферментного аналізу (ІФА). ІФА-тест на антитіла до коронавірусу дозволяє визначити наявність і кількість специфічних антитіл до вірусу COVID-19. Розрізняють антитіла (імуноглобуліни) класів М і G, відповідні гострій фазі інфікування і періоду формування імунітету.

ІФА-тест у Сумах у медичному центрі «ОН Клінік Суми» проводиться за попереднім записом. Для того щоб здати аналіз на антитіла до коронавірусу в Сумах, необхідно в призначений час прийти в лабораторію натщесерце і здати венозну кров.

Тривалість виконання тесту на антитіла до коронавірусу, як правило, становить два дні. Дізнатися вартість тесту на антитіла до коронавірусу в Сумах або записатися на проведення тесту на ковід можна за телефоном, вказаним на сайті.

Також в медичному центрі «ОН Клінік Суми» можна здати ПЛР-тест на COVID-19 для туристів для виїзду за кордон або зняття з обсервації після повернення в Україну. Для аналізу береться мазок з носоглотки. За три години до здачі аналізу бажано не їсти, не пити та не чистити зуби. Результат ПЛР-тесту на COVID-19 для туристів, як правило, можна отримати в день здачі біоматеріалу.

Дізнатися вартість ПЛР-тесту на коронавірус для туристів у Сумах або записатися на аналіз у медичний центр «ОН Клінік Суми» можна за контактним телефоном або залишивши заявку на сайті.

Адреса: Суми, вул. Харківська, 23

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 77 33 Цілодобово.
  • По мапі