Logo
0 800 30 11 77
Сметанюк М.В. чудовий, уважний, дуже грамотний лікар. Вивчив усі мої скарги, дав рекомендації, уважно поставився до попередніх призначень колег! Молодий, перспективний, розумний лікар. Побільше б таких лікарів!!!
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та висловлену думку. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сметанюка Віталія Ігоровича. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вчора моя мама робила гастроскопію, Олег Іванович Головач, я дуже вдячна. Бо ми глухі, він все пояснив, говорив через додаток пряме розшифрування супер. Лікар професійний і приємна людина, все зробив швидко й відмінно. Рекомендую звертатися до Олега.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Головача Олега Івановича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ендоскопію шлунка провів лікар Головач О.І. На мою думку, провів процедуру блискуче, незважаючи на мій страх перед нею, я залишилася задоволена результатом. Відчувається високий професіоналізм лікаря, глибокі знання медицини і досвід. Я вдячна йому і клініці.
Валентина
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Олег Іванович, дуже задоволений роботою лікаря. Уважний, ввічливий, приємний як людина. Свою роботу виконує дуже добре.
Улляна
Оцінка:
Доброго дня, Уляно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобався Олег Іванович, дуже уважний і кваліфікований лікар. Дуже рекомендую звертатися до Олега Івановича. У майбутньому якщо виникне необхідність буду звертатися до нього.
Олена
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Головача Олега Івановича. Вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Олександр Олексійович Васюра просто чудовий лікар, дуже сподобалась його робота. Ввічливий і приємний, відповів на всі запитання, підтримував під час процедури. Дуже вдячна йому і однозначно рекомендую саме цього лікаря і клініку.
Валерія
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Васюри Олександра Олексійовича. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію, дуже боялася, бо знала, що процедура не приємна (але дівчина на рецепції порадила записатися до Головача О.І., і я ні краплі не пошкодувала. Лікар все пояснив і заспокоїв) Все зробив швидко і безболісно! Дуже вдячна!!!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив ендоскопію у Головача Олега Івановича 14.10.2023. Лікар професійний, заспокоїв, провів процедуру дуже охайно та безболяче. Я залишився дуже задоволений та буду рекомендувати друзям клініку та лікаря.
Євген
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на прийомі у лікаря Головача Олега Івановича. Дуже задоволена ставленням лікаря і медсестри. Заспокоїли, все пояснили. У наш час таке ставлення до пацієнта буває не часто. Бажаю всім здоров'я та удачі, а клініці процвітання.
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашими фахівцями. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на обстеженні гастроскопії у лікаря Головач О.І. Дуже уважний лікар, все доступно, відповідає на будь-які питання. Процвітання клініці!!!
Руслана
Оцінка:
Доброго дня, Руслане. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію у Головач Олега Івановича, робила вперше і був страх, лікар дуже делікатно і зрозуміло пояснив що робити і все пройшло безболісно і дуже швидко. Зважаючи на ці коментарі стосовно зазначеної процедури - все пройшло відмінно і безболісно! Дуже вдячна лікарю Олегу Івановичу за подобрані слова і чіткість та вищий професіоналізм!
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Головача Олега Івановича. Цілком згодні з Вами, що довіра до лікаря та взаєморозуміння у спілкуванні допомагають пацієнту почуватися комфортно під час проведення діагностичних процедур та маніпуляцій. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийом вчасно. Персонал приємний. В центрі чисто і приємно. Велике дякую лікарю Легостаєвій Олені Олександрівній і всьому персоналу. Здоровʼя Вам і успіхів.
Ганна
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Легостаєвої Альони Олександрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги діагноста в Одесі

Консультація лікарів в «ОН Клінік Одеса»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

УЗД

Точна ультразвукова діагностика органів і систем. Останні моделі УЗД-апаратів.
Детальніше про відділення

Офтальмологія

Діагностика та лікування порушень зору у дорослих і дітей. Підбір засобів для зору.
Детальніше про відділення

Фізіопроцедури

Використання ультразвуку, ультрафіолету, магнітного поля, гірудотерапії і інших методик за напрямками.
Детальніше про відділення
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.