0 800 30 11 77
Микола Вільйович, я дуже сподіваюся що ви побачите цей відгук, я від щирого серця вдячна вам за чуйність і людяність. Дякую Вам за прекрасне відношення до таких трошки знервованих пацієнтів під час і після діагностики. Дай Боже вам міцного здоровʼя та довгих років життя.
Ірина
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Бойка Миколи Вільйовича та маєте позитивні враження від спілкування з лікарем. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу поділитися відгуком про проведену гастроскопію 27.01.2022р. лікарем Легостаєвої А.А.і анастезіологом (шкода прізвища не знаю). Почну з того, що лікар на жодне питання не відповідала, що відразу насторожило, запитала хто мій лікар, відповіла, на що вона каже що це лікар вищої категорії і що обов'язково потрібно робити біопсію, ну так добре, знаю що це потрібно робити . Тепер черга прийшла анастезіолого, він взагалі молодець, поклав мене на стіл, взяв мою руку і давай колупатися у вені зі словами "зовсім порожня". Коли все закінчилося, мене дуже швидко підняв, так що ледве встала і все пливло перед очима, ну і так само швидко вивів з кабінету, посадив у приймальні і сказав дівчинці на ресепшені наглядати за мною. І тут лікар і анестезіолог переодяглися і пробігли коридором, мабуть дуже поспішали. В себе приходила мін 40 ... просто жах, дякую дівчинці кілька разів підходила пропонувала води. Висновок: більше я не робитиму цю операцію у Вас. Стосовно клієнтів м'яко кажучи не дуже ((((
Вікторія
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас залишилась така думка про діагностичну процедуру. Ми перевірили факти та зазначаємо, що діагностична процедура проведена якісно та згідно встановлених стандартів, без будь-яких особливостей. Ми розуміємо хвилювання пацієнтів, пов'язаних з проведенням діагностичних втручань та інших медичних процедур. В компетенцію лікаря ендоскопіста входить проведення діагностики, тактику подальших дій визначає лікуючий лікар. Для більш комфортного перебування пацієнтів в клініці після проведення подібних процедур найближчим часом заплановано організувати кімнату відпочинку. Сподіваємося на продовження співпраці, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на процедурі у Бойко М.В. Все дуже сподобалося, дуже гарне ставлення, дуже приємний лікар, анестезист та медсестра. Я лежала ще у кабінеті після процедури, відходила від наркозу, весь цей час зі мною були медсестри. Дуже приємно, що всі твої питання знаходять відповідь, а не як у державних клініках. Сьогодні я вдруге була у Пшеничної О.Г., лікар дуже зрозуміло все розповідає. Я дуже задоволена клінікою та персоналом.
Маргарита
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Дякуємо за позитивний відгук та вибір «ОН Клінік Одеса». Нам приємно, що наші фахівці змогли виправдати Вашу довіру і Ви залишилися задоволені зверненням. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі потреби та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні пройшла дослідження відеогастроскопію. Дуже дякую за чудове ставлення лікаря, анестезіолога та медсестри. Персонал уважний, чемний, буду рекомендувати Вашу клініку! Завжди приємно приходити в On Clinic!
Світлана
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого медичного центру та персоналу. Нам приємно, що діагностична процедура, яку проводив лікар Бойко М.В., пройшла в комфортній обстановці. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на колоноскопії у Альони Олександрівни Лєгостаєвої. Дуже уважна, професійна, приємна в спілкуванні. Поставили наркоз, прокинулася без болю. Дуже задоволена. Додаткових грошей ніхто не вимагає. Всім раджу. Окреме спасибі анестезіологу Соломаха Леонтію. Устаткування сучасне. Загалом приємне враження від клініки.
Надія
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Дякуємо за відгук. Діагностична процедура колоноскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на процедурі у лікаря Бойко Миколи Васильовича, все пройшло нормально, без болю. Я вже була раніше, так що не бійтеся, приходьте.
Ніна
Оцінка:
Добрий день, Ніно. Раді, що діагностична процедура пройшла для Вас на позитивній ноті, і Ви залишилися задоволені результатом візиту. Завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Було призначено мені дослідження ендоскопія. Доктор Бойко Микола Васильович дуже уважний і чуйний, обіцяв дуже швидко зробити процедуру. Так і вийшло, все було максимально швидко і безболісно. Так, неприємно, але можу сказати, що поки це найкраща й найшвидша ендоскопія в житті, мені є з чим порівняти.
Вікторія
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за Ваш відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря. Ми раді, що діагностична процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію, дуже нервувала, так як погано переношу цю процедуру. Дуже вдячна лікарю за уважність, професійність, завдяки чому все пройшло швидко і безболісно.
Аліна
Оцінка:
Добрий день, Аліно. Діагностична процедура гастроскопія має велику цінність для постановки діагнозу і подальшого лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас у комфортній атмосфері. Дякуємо за відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не вперше відвідую центр "ОН Клінік Одеса". Приємний і чуйний персонал. Не втрачаєш багато часу, все за записом і вчасно. Відвідувала багато фахівців, всі кваліфіковані і приємні люди. Завжди вибір роблю на користь "ОН Клінік Одеса".
Наталія
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медичного центру, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла процедури Езофагогастродуоденоскопію і колоноскопію під медикаментозним сном, залишилася задоволена! Ніяких больових відчуттів немає, через 40 хвилин поїхала додому. Рекомендую! Лікар робив процедуру: Легостаєва Альона Олександрівна.
Юлія
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Дякуємо за відгук. Колоноскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
14.01.2021 року проходила в клініці в Одесі гастроскопію і колоноскопію під наркозом. Хочу відзначити прекрасну роботу і уважне ставлення лікаря Легостаєвої Олени Олександрівни та анестезіолога Дениса Анатолійовича (на жаль, прізвища не знаю). Дізнавшись мій основний діагноз, лікарі професійно, безболісно і з особливою увагою виконали свою роботу. У той же день була на УЗД у лікаря Чуприни Олени Олександрівни. Приємний фахівець, що розташовує до себе, зуміла заспокоїти і дати слушні поради. Шкода тільки, що в одеському відділенні немає лікаря-ревматолога, не змогла відвідати всіх потрібних фахівців в одному медичному закладі. Вдячна за сервіс, увагу і професіоналізм лікарів, персоналу клініки, в тому числі і дівчаткам з колл-центру) Процвітання і підтримки іміджу бажаю!)
Марина
Оцінка:
Добрий день, Марина. Процедури гастроскопія і колоноскопія мають безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дозволяє провести максимально точну діагностику. Крім того, фахівці клініки підбирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що також підвищує ефективність і позитивно впливає на результат. Зворотній зв'язок від наших пацієнтів дає нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування і створювати максимально комфортні умови. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся зі скаргою-болем в шлунку. Зробив гастроскопію у доктора Бойко Н.В. Лікар дуже коректно поставився до мене, процедура пройшла безболісно.
Андрій
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Дякуємо за відгук. Гастроскопія без перебільшення є важливим інструментом для постановки діагнозу. Інформація, яку отримує лікар, має велику цінність і для подальшого плану лікування. Будемо раді допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.