0 800 30 17 30

Гастроскопія в Одесі

Дослідження стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки за допомогою спеціального приладу ендоскопа називається гастроскопія.

ВЕГДС (відеоезофагогастродуоденоскопія або відеогастроскопія) проводиться за допомогою ендоскопа — довгим тонким зондом із відеокамерою, який дозволяє вивести детальне зображення органів на екран.

Метод, за яким проводиться гастроскопія в Одесі, дає можливість за час однієї процедури виконати діагностичний комплекс та отримати повну клінічну картину стану слизової оболонки, стінок, вмісту верхніх відділів стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки. Відеогастроскоп також може визначити передпухлинні стани або пухлини на ранній стадії.

Дослідження проводиться за допомогою нової сучасної відеоендоскопічної стійки Fujinon EPX-4400. Завдяки сучасним технологіям цифрової обробки сигналів ендоскопічні зображення відрізняються високою якістю і винятковою точністю навіть під час дослідження дрібних судин і поверхні слизової. Також стійка оснащена автоматичним управлінням освітленням.

Гастроскопия в Одесі проводиться лікарями-ендоскопістами мережі медичних центрів «ОН Клінік».

Після закінчення нетривалої процедури (5-7 хвилин) вся інформація про хід та результати комплексного обстеження зберігається на цифровому носії як відеодокумент, який у разі непростий діагностичної ситуації лікар може подивитися знову, не вдаючись до повторного дослідження.

Гастроскопія шлунка в Одесі в нашому медичному центрі проводиться із застосуванням місцевої анестезії (лідокаїну або іншого виду наркозу). Ціну проведення процедури вам озвучить лікар.

Правила підготовки до гастроскопії

Підготовка до гастроскопії визначає ступінь точності діагностики під час проведення процедури. Слід дотримуватися певних вимог:

  • відмовитися від прийому їжі після 19:00 напередодні проведення процедури. Вранці також не можна їсти та пити;
  • сповістити лікуючого лікаря про алергію на конкретні засоби анестезії;
  • обов'язково надати спеціалісту повну інформацію про хронічні захворювання пацієнта.

Підготовка до гастроскопії шлунка дуже важлива. Якщо в шлунку буде присутня їжа, процес діагностики буде утруднений. У таких умовах поставити точний діагноз дуже складно.

Особливості проведення гастроскопії

Гастроскопія здійснюється шляхом введення через рот ендоскопічного приладу (зонда). Для захисту зубів від випадкового травмування зондом у рот вставляється загубник.

Перед введенням ендоскопа корінь язика знеболюється, при цьому відбувається розслаблення м'язів глотки. Це знижує ймовірність позивів до блювоти в момент процедури. Процедура гастроскопії проводиться, коли пацієнт зручно розташувався на лівому боці.

Після нанесення на кінчик ендоскопа спеціального гелю, лікар вводить прилад через ротову порожнину і просить пацієнта зробити ковток. Труднощів із ковтанням зонда не виникає, тому що його діаметр набагато менший за середню грудку їжі. Повноцінному диханню під час проведення операції ніщо не заважає, оскільки трахея не залучена в процес процедури.

За появи першої підозри на виразкову хворобу дванадцятипалої кишки або шлунка, пухлини, гастриту або дуоденіту, звертайтеся в центр гастроскопії «ОН ​​Клінік Одеса». Ціна лікування буде названа вам оператором під час запису на прийом за телефоном.

Гастроскопія здійснюється лікарями-ендоскопістами медичного центру «ОН Клінік Одеса» у зручний для вас час, а прийом дзвінків операторами нашого медичного центру ведеться цілодобово.

Міжнародний досвід наших фахівців, комплексний підхід до лікування, відсутність черг, система контролю якості, лікування без «лікарняних листів» зроблять ваш візит до лікаря результативним і комфортним. Запишіться до лікаря вже зараз, зателефонувавши за вказаним на сайті номером або заповнивши нескладну форму запису на прийом.

Легостаєва Альона Олександрівна
Легостаєва Альона Олександрівна
Лікар відділення ендоскопії
Запис на прийом в «ОН Клінік» проводиться цілодобово!

Вартість гастроскопії у Одесі

Відеогастродуоденоскопія
Колоноскопія

Лікарі відділення ендоскопії ОН Клінік Одеса

Відгуки про діагностах ОН Клінік у Одесі

YouTube ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.