Logo
0 800 30 11 77
Звернулася з проблемою неестетичності нарості на голові. Лікар Вилегжанін Дмитро Сергійович надав компетентну консультацію та також було проведено оперативне втручання. Все минуло безболісно і швидко. Дякую!
Ольга
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Вилегжанін Дмитро Сергійович допоміг Вам вирішити проблему зі здоровям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Вилегжанін Дмитро Сергійович надав гарну консультацію і одразу провів операцію, так як вона була необхідна тут і зараз. Дуже вдячний лікарю і буду рекомендувати його в майбутньому.
Євген
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вилегжаніна Дмитра Сергійовича Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прасол Олександр Михайлович, діагностував і видаляв фіброліпому. Грамотний фахівець, і просто приємна людина, якій повністю довіряєш. Спасибі вам велике!!! Рекомендую.
Павло
Оцінка:
Доброго дня, Павло. Ми раді, що Ви залишились задоволені результатом лікування у нашого лікаря Олександра Михайловича. Дякуємо Вам за відгук та рекомендації, доброго Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Корольова, 33б

ОН Клінік Одеса (Таїрова)
Приймаємо: Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.