Logo
0 800 30 11 77
Висловлюю щиру подяку лікарю та команді, яка проводила мені колоноскопію кишківника. Уважне, привітне ставлення, заспокійлива інтонація голосу дали змогу мені відчути себе захищеною. Після процедури лікар Микитенко В.С. надав детальне пояснення і рекомендації. Дякую і бажаю всім міцного здоровʼя.
Наталя
Миколаїв, 30.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців та особливо відзначили нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую! Лікаря Микитенко В.С. професіонал в своїй справі, анастезіолог та вся команда на вищому рівні!!! Дуже хвилювалась, перший раз проходила колоноскопію, але сором'язливість та страх залишились за дверима щойно ввійшла до кабінету. Ввічливі, чуйні, підтримали й допомогли в усьому, процедура пройшла безболісно. Отримала рекомендації від лікаря. РЕКОМЕНДУЮ !!!
Ганна
Миколаїв, 22.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічну відзначили високий рівень професіоналізму наших фахівців та чуйне ставлення до пацієнта. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Микитенку Віталію Степановичу за витримку, чуйність, турботливість до пацієнта. Бажаю колективу кабінету 207 та лікарю здоровʼя, миру, злагоди.
Наталя
Миколаїв, 02.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Микитенку В.С. і всій його команді, за чуйне, добре ставлення до людей. Людина перебуває на своєму місці і любить свою роботу. Я вже думала таких лікарів немає. Усе пройшло чудово. Дякую. Успіхів і процвітання.
Соловйова
Миколаїв, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Нам приємно, що Ви особливо відзначили нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича, його доброзичливість та чуйне ставлення до пацієнта. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую звертатися до цієї клініки. І довіряти результатам аналізів, які робляться в їх лабораторії. Витратите гроші, а впевненості у достовірності результатів не матимете. 27.01.2024 року мені була проведена колоноскопія, під час якої був виявлений поліп. Лікар запропонував взяти матеріал з поліпа на аналіз. Через два тижні на електронну пошту прийшов результат, в якому був такий діагноз "Аденокарцинома товстої кишки низького ступеню злоякісності - low grade g1-g2". В цей же час зателефонували з клініки і сказали, що записали терміново на консультацію до гастроентеролога. Через хвилин 10-15 передзвонили і відмінили прийом, сказали, що в понеділок передзвонять. В понеділок на електрону пошту прийшов ще один результат аналізу, в якому вже був вказаний інший діагноз - "гіперпластичний поліп товстої кишки". При зверненні до клініки працівники на рецепції ніяких пояснень дати не змогли, яким чином спочатку був поставлений діагноз Аденокарцинома, а через декілька днів змінився на поліп. І вияснити це не має у кого. Після звернення до служби контролю отримала відповідь, що вірний є другий результат. А звідки узявся перший і навіщо його відправили і чий це результат відповіді не дали. Яка була причина того, що спочатку відправили одне, потім інше, як так можно халатно відноситись до проведення досліджень і відправляти не точні результати? Як міг змінитись результат? Значить працюють в лабораторії не компетентні лікарі? Чи переплутали матеріали? Як бути впевненим, що другий результат правильний? Витрачені такі кошти на дане обстеження, а точного результату не має і відповідей на питання також. Не рекомендую цю клініку!
Валентина
Миколаїв, 05.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і підтверджуємо коректність виданого Вам результату лабораторного дослідження. Вам було надано в телефонному діалозі розгорнуті пояснення по особливостям виробництва цього лабораторного дослідження і обгрунтування необхідності контрольного перегляду. На жаль, за технічних причин Вам було надіслано ще не затверджений висновок, який ще перебував у роботі і приносимо щирі вибачення за ситуацію. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном, дякуємо за розуміння і сподіваємось на продовження співпраці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила гастроскопію з наркозом' супер доктор' супер' наркоз' супер обслуговування' спасибі величезне
Світлана
Миколаїв, 17.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робили мамі колоноскопію.. Дуже здивована, що у вашій клініці при СКРИНІНГОВІЙ колоноскопії не виконують видалення поліпів до1,0см амбулаторно, адже це є стандартом, який прописаний у всіх рекомендаціях!!! (і українських і зарубіжних). Не описали які саме поліпи, окрім їх розмірів та навіть не рекомендували їх видалити в іншому місці... Як результат - витрачені грощі та неякісна медична допомога
Марія
Миколаїв, 24.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за відгук. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що ми ведемо діалог тільки особисто з пацієнтом. У цьому випадку Ви не є пацієнтом нашої клініки. Зворотний зв'язок по ситуації було надано у телефонному режимі пацієнту особисто. Бажаємо здоров'я і на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила в клініці гастроскопію з анестезією, дуже вдячна лікарю Микитенку В.С. та анестезіологу за добре ставлення, боляче не було. Все пройшло дуже добре. Ще раз дякую всім працівникам ОН Клінік.
Тамара
Миколаїв, 01.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тамаро. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Микитенко В.С. Анестезіолог. Була на прийомі на колоноскопію. Хочу подякувати всій бригаді, а особливо Микитенко В.С. і анестезіологу дуже професійні, приємні, чемні. Велике дякую. Суперові лікарі.
Алла
Миколаїв, 15.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Микитенко В. С. дуже компетентний, дуже уважний, лікар на своєму місці, дівчатка дуже милі, добрі, тримали за руки весь час, весь лікарський склад нереальний. Дякую вам велике.
Яна
Миколаїв, 14.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Микитенка Віталія Степановича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Микитенко Віталій Степанович дуже професійний лікар, компетентний у своїй справі, дуже уважне і чутливе ставлення до пацієнта. Я дуже задоволена від обслуговування. Всій команді велике велике дякую.
Тетяна
Миколаїв, 22.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Микитенку Віталію Степановичу. Нам важлива Ваша думка. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшли апаратне лікування зору в ОН Клінік. Результатом залишилися задоволені, зір із 20% піднявся до 40%. Надалі підтримуватимемо рекомендації лікаря-офтальмолога Гайванюк О. О. Лікар дуже уважний, все дохідливо пояснює, відповіла на всі мої запитання. Через три місяці обов'язково до неї повернемося на контрольний огляд.
Юлія
Миколаїв, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Гайванюк О.О. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити здоров'я дитини. Хочемо зазначити, що потужна матеріально-технічна база «ОН Клінік Миколаїв» сприяє результативній діагностиці та лікуванню. Завжди готові допомогти в нашій спеціалізації. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.