Logo
0 800 30 11 77
Прийшов на огляд до уролога після чого лікар спитав на що скарги і відправив на узі і все. За це взяли 400 гривень після узі на якому взагалі нічого не знайшли виявилося що наступний прийом так само коштує Скільки цікаво непотрібних обстежень мають мені назначити щоб я заплатив одразу кілька тисяч… безтолкова лікарня для викачування грошей
Ярослав
Кропивницький, 16.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ярославе. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що всі послуги в нашій клініці надаються згідно затвердженого прайсу. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні із запропонованими послугами і їх вартістю. За підсумком прийому пацієнт отримує на руки консультативне заключення. Більш детальна інформація Вам була надана телефоном. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро вдячна лікарю Басенко Валентину Валентиновичу за кваліфіковану консультацію, поважне відношення.
Лариса Борисівна
Кропивницький, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо Борисівно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Басенка Валентина Валентиновича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Професійний лікар , діагност !
Степан
Кропивницький, 03.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Степане. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у Кравченка В.Ю. на УЗД, враження приємні, все доступно пояснив, потім відвідала уролога Басенка В.В., лікар уважний, вислухав мене і все пояснив, який план обстежень. Надіюсь, що лікування пройде успішно.
Лариса Олексіївна
Кропивницький, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо Олексіївно. Щиро дякуємо за відгук. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашими лікарями та залишилися задоволені результатом звернення до фахівців. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Людину лікують не тільки ліки та сучасні методики, а ще чуйне ставлення лікаря до пацієнта, його вміння переконати хворого в тому, що він обов»язково вилікується. Все це комплексно використовує у своїй практиці лікар Басенко Валентин Валентинович. Я поступив до нього на лікування із запущеною формою аденоми простати. Вже перше наше спілкування налаштувало на віру в позитивний результат, гарантувало повну довіру до лікаря, що і принесло позитивний результат. Дякую Валентину Валентиновичу за чуйне ставлення, використання передових лікувальних методик, постійний діалог між лікарем та пацієнтом. Чуйне серце і вмілі руки лікаря Басенко Валентина Валентиновича повернули мене до повноцінного життя. Анатолій Іванович 4.03.2024 року
Ковирьов Анатолій
Кропивницький, 04.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анатолію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Басенка Валентина Валентиновича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Цілком згодні з Вами, що довіра до лікаря є однією з важливих складових для досягнення успіху у лікуванні. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не знаю, як тут усе працює, буде цей відгук публічним чи лише на розгляд лікарів/адміністрації, але офіціозу в написаному вже немає і далі не буде)) Мене просили написати відгук ще восени, та ось тільки зараз я виконую обіцянку. Упевнений, що це один із небагатьох закладів, які заслуговують на відгук. Лікар Басенко Валентин Валентинович і адміністрація дуже привітні й поважно ставляться до пацієнтів (ніколи не думав і до приходу в On Clinic не чув, щоби мене в медичному закладі називали на ім'я і по батькові). Це значить більше, ніж здається й одразу налаштовує на позитив. Тільки-но я ввійшов у кабінет лікаря, він зачитав інформацію, яку я надавав під час запису на прийом (тобто це не формальна процедура, лікар справді читає, тож до прийому пишіть, що вас турбує, можливо, так у лікаря вже будуть певні уявлення про те, що порадити і які обстеження варто зробити). Але, звісно, перед тим як щось рекомендувати, вас розпитають додатково (а раптом ви ще щось згадаєте) і оглянуть. Якщо ви переймаєтеся стосовно обстежень чи процедур, які вам призначать, то вас прямо на вході у відповідний кабінет заспокоять і пояснять, що саме робитимуть, і що робити вам (я ні про що не переймався, бо коли треба, то треба)), але, знов-таки, це заспокоєння справді має свій вплив). Невеликий відступ, а тепер продовжу саме про свій досвід. І ще раз віддаю належне Валентину Валентиновичу, адже він фактично без ґрунтовних обстежень точно встановив проблему. Усе, що він призначав до остаточного висновку й після, спрацювало та дало змогу швидко (трохи менше місяця) і майже без витрат подолати проблему (до звернення до Валентина Валентиновича цього не вдавалося зробити впродовж півроку). Вийшов дещо нетиповий відгук за обсягом, утім, він цілком заслужений. Головним чином я описав тут свій досвід звернення до Валентина Валентиновича, але «по дорозі» був на прийомах ще в кількох спеціалістів. Вдячний фахівцю УЗД Кожухар Наталії Валентинівні, спеціалістам кабінетів фізіотерапії і аналізів (без імен, нажаль, в архіві вони не вказані), а також усім з адміністрації. Усі ви не тільки допомогли позбутися проблеми, а й запам'яталися своїм ставленням. Це насправді вирізняє вас у порівнянні з працівниками інших закладів. Бажаю вам усього найкращого й нехай подекуди поганий настрій пацієнтів не псує ваш)). Неодмінно рекомендуватиму вас і звертатимуся ще, – сподіваюся, суто з профілактичних мотивів. Дякую!
Олексій
Кропивницький, 05.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Щиро дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку на адресу наших фахівців та поділилися позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Згодні з Вами, що під час звернення за медичною допомогою велике значення має комфорт пацієнта на усіх етапах. Це є одним з наших пріоритетних завдань. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Басенка Валентина Валентиновича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Послугами клініки користуюсь досить давно, взагалі не погано. Але щодо он-лайн консультацій - то просто жах( довелося і таким видом послуг скористатися) З'єднатись не можливо( хоч кошти беруть як за звичайний прийом, потім ще починають розказувати, що ти щось не так зробив) В даному виді послуг НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Ірина
Кропивницький, 01.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Комфорт пацієнтів на всіх етапах надання медичних послуг в нашій клініці — одне з пріоритетних завдань. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороший лікар. Дуже уважний і кваліфікований Басенко Валентин Валентинович
Сергій Григорович
Кропивницький, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію Григоровичу. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Басенка Валентина Валентиновича. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все швидко, все дуже сподобалось і по ціні не дорого. Лікар все чітко пояснив і запропонував потрібні ліки. Всі привітні і усміхнені. В приміщенні чисто та охайно. Рекомендую!
Євген Вікторович
Кропивницький, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене Вікторовичу. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Завжди готові допомогти. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я задоволений. Все оперативно, колектив ввічливий, працювали оперативно. Но ціни дуже високі. Але на здоров'ї не економлять. Дякую!
Микола Олексійович
Кропивницький, 19.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо Олексійовичу. Дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую всім цього лікаря, доброзичлива, якісно і доступно подає інформацію, єдиний спеціаліст який допоміг вирішити мою проблему
Daria
Кропивницький, 29.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що з допомогою нашого лікаря Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Аліна
Кропивницький, 26.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.