Logo
0 800 30 11 77
Потрапивши до невролога на прийом ,лікар направив на здачу аналізів ,вартість аналізів коштує не дешево ,на здачу аналізів потрібно чекати не одну годину ,в кабінеті де приймають аналізи просто хаос ,запис і взяття аналізу бере одна людина ,за стерильність я промовчу ,все в одному кабінеті,так не повинно бути ,взяття крові значить це взяття крові а не все що можна там роблять ,і кров беруть ,і пишуть ,і це все робить одна людина ! не має не якого порядку та відповідної чистоти для цих процедур взагалі !це не державна лікарня ,а приватна в якій беруть не малі кошти ,тому вартість повинна відповідати заявленій вартості ,зверніть на це увагу !
Катерина
Кропивницький, 03.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість сервісу та медичного обслуговування. Зазначаємо, що в нашій клініці медична допомога пацієнтам надається відповідно до нормативних документів МОЗ України та вимогам чинного законодавства. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні. Більш докладну інформацію Вам було надано в телефонному режимі. Сподіваємось на продовження співпраці та будемо раді вітати на наступному візиті до клініки. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре
Дарина
Кропивницький, 29.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дарино. Дякуємо Вам за висловлену думку, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороше обслуговування,дякую
Інна
Кропивницький, 26.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо Вам, що змогли публічно поділитись своє думкою про обслуговування в нашій клініці. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Цілому робота налагоджена, усе швидко і ввічливо, результати прийшли швидко, але 3.08.2022 здавала кров з вени і через пару годин на згині ліктя з'явився доволі великий, помітний, неприємний синець.
Людмила Омельченко
Кропивницький, 07.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Людмило. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. За встановленими фактами технічно процедура виконана стандартно, матеріал набраний успішно, що Ви також підтвердили. Шкодуємо, якщо в подальшому виник дискомфорт. Для запобігання виникненню подібних ситуацій просимо пацієнтів дотримуватися елементарних правил після забору та обмежити навантаження на руку. Доброго Вам здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Вчора 5.11.2021 здав клінічний аналіз крові,а перед тим запитав на рецепшені коли будуть результати, мені відповіли що сьогодні результати будуть готові.Телефоную на гарячу лінію питаю де ж аналізи? Мені відповідають що ваші аналізи будуть готові у понеділок під обід!Що за абсурд.Та я ж звернувся а часну клініку щоб швидко зробили аналіз.Це що уже аналіз крові робиться 4 дні.Дуже обурений обслуговуванням,безвідповідальність зашкалює....З таким темпом я вчора здав би в обичній лікарні,а понеділок результат був би готовий.А так і час потрачений і кошти тоже
Сергій
Кропивницький, 06.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Всі процеси в клініці проходять відповідно до встановлених стандартів. Хочемо зазначити, що виробництво лабораторних досліджень відбувається згідно із затвердженим графіком постановок лабораторії та видається пацієнтам згідно з регламентним терміном. Що і було виконано в даному випадку. Завжди готові допомогти в разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.