0 800 30 11 77
...
Юлія
Дніпро, 08.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре
Анна
Дніпро, 21.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Дякуємо
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Прекрасна клініка і зовні і внутрішньо.Дякую Лікарям Узі Головченко В.І. і гінеколога Поливоду Л.В. Грамотні спеціалісти. З повагою 31 січня та 2 лютого була.
Віктория
Дніпро, 02.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторія. Прийміть щиру подяку за такі добрі та теплі слова на нашу адресу. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Респект доктору Корець Є.А.! Розумна, точна, професійна! Рекомендую!
Станіслав
Дніпро, 06.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Станіславе. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав Вашу довіру. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважний і ввічливий фахівець! Приємно перебувати на прийомі!) Детально і в той же час лаконічно по кожному пункту! Спасибі вам велике, Корець Євгеніє Анатоліївно!
Віталій
Дніпро, 13.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віталію. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що діагностична процедура УЗД, яку проводила наш лікар, була для Вас інформативна і зрозуміла. Завжди раді допомогти і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на УЗ діагностиці у фахівця Головченко В. І. Дуже грамотний, тактовний фахівець, процедура пройшла швидко і безболісно.
Наріне
Дніпро, 19.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наріне. Нам приємно, що діагностична процедура була комфортна і Ви задоволені результатом візиту. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Головченко В. І. за його професіоналізм і дуже уважний підхід до пацієнта.
Надія
Дніпро, 12.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Раді, що рівень професіоналізму лікаря Головченко В.І. виправдав Вашу довіру. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Головченко Володимир Іванович - прекрасний лікар, дуже докладно і зрозуміло пояснив ситуацію, що склалася, і дав рекомендації в подальших діях. Була двічі у нього на прийомі і з кожним прийомом тільки підтверджується професіоналізм лікаря.
Катерина
Дніпро, 08.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав Ваші сподівання. Нам важливо знати, що візит в медцентр був для Вас комфортним і результативним. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
За волею випадку потрапила у Вашу клініку на УЗД до лікаря Головченко Володимира Івановича. Відвідуванням залишилася дуже задоволена. Фахівець своєї справи. Виявив вузлик. Останнім часом неодноразово робила УЗД в інших клініках ... ніхто цей вузол не бачив. Величезне спасибі. Тепер на УЗД тільки до Володимира Івановича.
Наталія
Дніпро, 06.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в медцентрі. Раді, що діагностична процедура була для Вас інформативна і зрозуміла, а головне, Ви залишилися задоволені результатом. Дякуємо за відгук. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Виходячи з мого досвіду в ОН Клінік, на поточний момент можу рекомендувати клініку. Допомогли вилікувати функціональну кісту, цистит. Особливо можу відзначити роботу сонолога Головченко В. І. Великим плюсом клініки для мене є цілодобови запис. І дівчатка на рецепшені привітні і відповідають на всі питання. Дякуємо.
Анастасія
Дніпро, 22.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо за відгук і Ваше об'єктивну думку. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - якісна медична допомога в комфортній обстановці для кожного пацієнта. Ради, що Ви залишилися задоволені результатом відвідин нашого медичного центру. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Корець Євгенію Анатоліївну за професіоналізм і ввічливе спілкування! Рекомендую цього лікаря, залишилися дуже хороші враження!
Валерія
Дніпро, 12.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валерія. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Будемо раді допомогти всім хто звернувся за Вашими рекомендаціями і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Володимир Іванович - доктор від Бога. Дякуємо за Ваш професіоналізм і за те, що є ще людяні лікарі в наш час!
Руслана
Дніпро, 28.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Руслана. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Ми раді, що наш лікар зміг виправдати Вашу довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.