Logo
0 800 30 11 77
Дуже вдячен лікарю Орлову С.Ю. за професійне лікування! Операція була зроблена дуже швидко і якісно, також Станіслав Юрійович допоміг вирішити питання зі страховою компанією, зробивши лікування максимально дешевим. Щиро рекомендую лікуватись у Станіслава Юрійовича.
Андрій Вікторович
Дніпро, 18.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію Вікторовичу. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря та відзначили високий рівень професіоналізму Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Орлову Станіславу Юрійовичу за гарне спілкування, позитивний підхід до пацієнта і кваліфіковану допомогу. побільше таких лікарів вашій клініці.
Ігор
Дніпро, 15.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку Вам, Станіславу Юрійовичу, за високий професіоналізм, чуйність, чуйність, за уважне ставлення до пацієнтів, за добрі серце, золоті руки! Ви переживаєте за своїх пацієнтів і дуже любите свою роботу. Маніпуляцію Ви провели грамотно, професійно, безболісно і без ускладнень, за якісне лікування - вам величезне спасибі! Саме такі фахівці як Орлов Станіслав Юрійович і створюють позитивний образ клініки! Я хочу побажати Станіславу Юрійовичу міцного здоров'я, успіхів у професійній діяльності, терпіння, позитивних емоцій, пацієнтів, що розуміють, Миру і благополуччя!
Антоніна
Дніпро, 24.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря та висловили щиру подяку Орлову Станіславу Юрійовичу. Вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Галаган АА дитячий ортопед-травматолог. Діагноз дитии 3,5 років вальнусна установна стоп. Після огляду порекомендував жорстве взуття і масажі кінцівок. Додаткове обстеження (ренген кульшових суглобів) не запропонував, оскільки вже доросла. Заплатила я 450 грн. Виявилось (звісно в іншого лікаря), що в дитини була легка дисплазія, сильна кривошия (після поголів бо було нетуге обвиття) і перекос таза, через що одна нога короче іншої на 1см й вальгус від того. І взуття з масажами кінцівок нічим не допоможе. Ось так. Дуже розчарована.
Тетяна
Дніпро, 08.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що лікар встановлює діагноз на підставі усіх об'єктивних клінічних даних. Об'єм додаткових обстежень визначається відповідно до інформативності та доцільності для встановлення діагнозу та визначення лікувальної тактики. Кожен фахівець має право на свою професійну думку, за яку несе відповідальність. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прохожу лікування у Орлова Станіслава Юрійовича. Я вдячна лікарю за професійність, увагу, доброзичливість, за індивідуальний підхід до лікування моєї проблеми. Грамотно, виважено підбираються методики лікування. Дякую.
Любов
Дніпро, 21.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Орлову Станіславу Юрьевичу за професіоналізм та дуже турботливе ставлення до мене, та моєї проблеми з рукою.За дуже круту операцію та усі подальші маніпуляції також дякую, бо завдяки вам період реабілітації пройшов для мене швидко , легко та без проблем.
Кристина
Дніпро, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кристино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Орлову С.Ю. за консультацію і призначене правильне лікування. Дуже чуйний, компетентний, уважний лікар.
Любов
Дніпро, 18.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Орлова Станіслава Юрійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Орлов С.Ю. дуже уважний, знаючий професіонал. Дуже вдячна йому у лікуванні артрозу колінного суглоба. Завдяки призначеному лікуванню захворювання відступило.
Любов
Дніпро, 25.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та задоволені результатом звернення до Орлова Станіслава Юрійовича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливий лікар.
Анна
Дніпро, 29.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалося таке враження. Зазначаємо, що лікар встановлює діагноз на підставі усіх об'єктивних клінічних даних з урахуванням результатів додаткових інструментальних обстежень. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Орлова С.Ю. Це якийсь жах... глянувши на висновок рентгенолога, не оглянувши ногу, констатував «мабуть, надірвана зв'язка»... Як можна ставити діагноз пацієнту без огляду? Ви геть показилися чи що? Обурена вкрай
Анна
Дніпро, 27.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалося таке враження. Зазначаємо, що лікар встановлює діагноз на підставі усіх об'єктивних клінічних даних з урахуванням результатів додаткових інструментальних обстежень. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувшись в клініку до лікаря-ортопеда Орлова Станіслава Юрійовича зі скаргами на біль у колінному суглобі, лікар вирішував мою проблему комплексно, виявляючи інші збої в організмі та усуваючи їх, при цьому весь час знаходився на зв'язку та цікавився ходом лікування. Такого професійно, грамотного та чуйного підходу раніше не доводилося зустрічати.
Неля
Дніпро, 18.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Неля. Нам приємно, що відвідування нашого медичного центру та лікаря Орлова С.Ю. було корисним та ефективним. Фахівці нашої медустанови завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку доктору Орлову Станіславу Юрійовичу за професіоналізм, чуйність, уважне ставлення до пацієнтів. Будь прийом проходить дуже чітко, вчасно, з докладним поясненням всіх призначень. Спасибі, Станіславе Юрійовичу!
Марина Григорівна
Дніпро, 13.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марино Григорівно. Дякуємо за добрі слова і високу оцінку роботи нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.