Logo
0 800 30 11 77
Дякую Кошелєвій Яні Юріївні за консультацію!!! Дуже приємно було спілкуватися!
Ірина
Дніпро, 05.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
На прийомі у лікаря-мамолога, Яни Юріївни, дуже сподобалось. Лікар привітна, я отримала дуже змістовну консультацію. Дуже дякую за такий підхід до роботи!
Аліна
Дніпро, 05.06.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені консультацією нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Досвідчений, мудрий і чудовий лікар!
Олена
Дніпро, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика вдячність лікарю мамолога-онкологу Яні Юріївні Кошелевій за її професіоналізм! Я дуже рада зустріти саме такого лікаря, який зумів надати мені надію на хороший результат лікування. Дуже компетентна , чуйна і завжди на зв’язку, готова відповісти на будь-які турбуючи питання. Вона не стоїть на місці , завжди підвищує свій професіональний рівень. З першої хвилини знайомства , не було жодних сумнівів, що цей лікар допоможе пройти мені цей не простий шлях до одужання.
Світлана
Дніпро, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Кошелевій Яні Юріївні та відзначили високий рівень професіоналізму фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую велике за консультацію. Справжній спеціаліст! Дужче уважна, знайшла проблему, яку багато лікарів не помічали . Дуже рекомендую
Ольга
Дніпро, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобався прийом мамолога! Лікар: все пояснила, зрозуміло і дохідливо, зробила призначення, які вже дають ефект. Хороший лікар! Рекомендую!
Марія
Дніпро, 20.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня Хочу застерегти, та попередити батьків які так само як і я ще довіряє лікарям... Звернулись з проблемою до лікаря мамолога-ендокринолога. Лікувались з вересня 2022 по березень 2023. Контрольні обстеження кожні 1,5 місяці, з купою аналізів. В черговий запис керівництво повідомило, що лікар більше не працює... В квітні звернулись до іншого лікаря в іншій лікарні, та контрольно ще до одного... Як виявилось ЛІКУВАННЯ в ОН КЛІНІК було хибним.... Підкажіть ну от як так може бути? Чому для ВАС це просто заробіток?
Наталія
Дніпро, 07.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Лікуючий лікар рекомендує індивідуальну тактику лікувального процесу, що залежить від об'єктивних клінічних даних на момент звернення. Кожен фахівець має право на свою професійну думку. На свій розсуд пацієнт може погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Зичимо Вам здоров'я, на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Кошелєвій Яні Юріївні за професійну консультацію, уважність і людяність у відношенні до пацієнта. Лікар вислухала, заспокоїла, відповіла на всі питання, доступно пояснила і призначила адекватне лікування. Якщо Ви в пошуках лікаря-моммолога, рекомендую!
Наталія
Дніпро, 11.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Яні Юріївні за допомогу та консультацію
Валя
Дніпро, 06.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Кошелевої Яни Юріївни. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Аліні Міколаївні за консультацію, мені все сподобалось, дуже гарно все раз'яснила, приємна атмосфера та спілкування.
Наталія
Дніпро, 30.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за відгук та щирі слова подяки. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Запнивітренко Аліни Миколаївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний, кваліфікований та тактичний лікар. Для доньки підлітка, яка всього боїтся, справила приємне враження! Лікування допомогло. Дівчата, якщо є проблема, не зволікати, звертайтесь. Рекомендую: Кошелева Яна Юріївна - лікар мамолог.
Мішаніна
Дніпро, 24.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем та залишилися задоволені результатом звернення до Кошелевої Яни Юріївни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити свою подяку лікарю-мамологу Яні Юріївні дуже чуйний лікар, який потурбувався про всі аспекти мого життя, розібрав проблему, а не просто симптоми, допоміг обрати ефективний метод лікування. Після прийому було відчуття що мене обійняли і заспокоїли, не нехтуйте своїм здоров’ям і робіть огляд та УЗД вчасно! Проблему краще попередити, ніж лікувати! Рада що потрапила до справжнього спеціаліста і отримала відповіді на всі питання! Бажаю більше вдячних і здорових пацієнтів.
Альона
Дніпро, 02.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені щирими словами подяки нашому лікарю Кошелевій Яні Юріївні. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до лікаря та залишилися задоволені результатом лікування. Згодні з Вами, що чуйне ставлення лікаря та комфорт у спілкуванні є однією з важливих складових на шляху до швидкого одужання. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.