0 800 30 11 77
Дуже задоволена візитом до лікаря- ендоскопіста Аксьонова Ігора Геннадійовича. Дуже чуйна і уважна людина і професіонал з великої літери. Процедура пройшла безболісно і швидко. Велике дякую лікарю!
Наталя
Дніпро, 13.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за публічно висловлену думку про звернення до лікаря Ігора Геннадійовича та виконану діагностичну процедуру. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом діагностики, а спілкування з лікарем було комфортним для вас. Зичимо Вам здоров'я і завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шикарний фахівець, дуже приємна і добра людина. Рада, що потрапила саме до цього ендоскопіста. Незважаючи, що процедура не з найприємніших, але я вийшла з шикарним настроєм та величезною подякою. Спасибі!
Беатріс
Дніпро, 28.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Беатріс. Нам приємно, що Ви залишились задоволені обслуговуванням у нашій клініці та отримали необхідну діагностичну процедуру. Дякуємо за відгук та зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Робила в клініці колоноскопію (Георгица В.Н.), залишилася незадоволена результатом і процесом. З боку фахівця не було навіть спроби встановити будь-який контакт: ні питання про симптоми, ні питання про підготовку... дуже туго. В процесі процедури було виявлено невелике ураження, проте матеріалу для біопсії було взято в недостатній кількості щоб лабораторія і лікар могли поставити необхідний діагноз. У слідстві чого необхідно переробляти процедуру для взяття достатньої кількості матеріалу. Сама процедура досить неприємна і болюча, довести до кінця не змогли, тому краще проводити цю діагностику під наркозом. Не рекомендую!!!
Олена
Дніпро, 05.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта і ми дякуємо Вам за вибір нашого медичного центру. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Безумовно, взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливим. Приносимо свої вибачення, якщо візит був дискомфортним для Вас. У кожного пацієнта індивідуальний больовий поріг, тому сприйняття може бути різним. За вибором пацієнта, в медичному центрі є можливість проводити подібні діагностичні дослідження з анестезії. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря-ендоскопіста Аксьонова Ігоря Геннадійовича. Залишилася дуже задоволена візитом. Увага, доброта - риса рідкісна в наш час. Знає свою роботу. Дякую за увагу. Весь персонал дуже уважний. Велике спасибі!
Ольга
Дніпро, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив діагностичні дослідження, гастроскопію і колоноскопію у лікаря-діагноста вищої категорії Олени Віталіївни Симонової. Процедури були проведені професійно, лікарем детально і зрозуміло були роз'яснені результати досліджень і дано всі необхідні рекомендації і призначення. Крім компетентності, високого рівня професіоналізму, Олена Віталіївна дуже турботливий і доброзичливий чоловік, що відповідає європейським медичним стандартам. Дуже вдячний Олені Віталіївні і ОН Клінік в Дніпрі.
Володимир Щербіна
Дніпро, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Процедури гастроскопія і колоноскопія мають безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дозволяє провести максимально точну діагностику. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Симонової О.В. виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике лікарю Симоновій О.В. Робила 10.07.2021 гастроскопію, не дуже приємний процес, але лікар підказує як правильно дихати і в цілому дуже добре ставлення, спасибі Вам за терпіння !!!
Анастасія
Дніпро, 10.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Діагностична процедура гастроскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Дякуємо Вам за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі лікаря-ендоскопіст Георгіці Віталію Миколайовичу. Колоноскопію зробив на вищому рівні, абсолютно безболісно, все показав, пояснив. Лікар супер! Буду рекомендувати всім своїм знайомим.
Тетяна
Дніпро, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Процедура колоноскопія має безперечну діагностичну цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас у комфортній атмосфері. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне дякую за високий професіоналізм і людські якості Симоновій Олени Віталіївни і її асистентові за діагностику !!!! Дуже рада, що є такі лікарі в ОН Клінік Дніпро, які залишають тепло і вдячність в душі пацієнта !!!!!!! Лікар від Бога!
Синельникова Діана
Дніпро, 31.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діана. Дякуємо за відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - клініки нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Такий лікар був в гестапо чи Освенцімі, більшого приниження немає навіть безкоштовно, запам'ятаю цей жах на все життя, медсестра садистка зі стажем, змусила стояти на крижаному кахлі !!!! Це жах і кошмар !!!!! При цьому апарат був несправний !!!
Синельникова Діана
Дніпро, 21.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діана Володимирівна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнтів при відвідуванні нашої клініки є пріоритетним завданням. Якщо Ви відчули дискомфорт - приносимо вибачення. Більш детальна інформація була надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, очікуємо в клініці на наступних прийомах згідно попереднього запису. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю ендоскопісту Крилову за дуже теплий прийом, за професіоналізм і надану консультацію, після якої - Я пішла додому абсолютно здоровою людиною і більше не придумую всякі болячки собі ? Також дякую Лор лікарю, яка була присутня в момент проходження гастроскопії. p. s. Проблема була постійний кашель, виділення слизу з горла і нежить
Вікторія
Дніпро, 01.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Крилової Олени Олександрівни виправдав Ваші сподівання. Нам важливо знати, що візит в клініку був для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив діагностику по ЧекАпу. По-перше не було вказано, що всі повторні візити до лікарів платні. Тільки терапевт, який нічим не допоміг, був безкоштовний. По-друге коли здавав кров і сечу, доктор запитала за кал, я сказав, що не приніс і думав що це теж входило в пакет послуг, поки не добився ледве-ледве на ресепшені, що він платний. По-третє у всіх лікарів різні думки, ніхто конкретно мені не допоміг. Так і пішов ні з чим. Не рекомендую.
Тимофій
Дніпро, 28.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тимофій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що з боку клініки всім пацієнтам надається повна інформація про послугу в телефонному режимі під час запису, а також в клініці надається друкований буклет з цією інформацією і які послуги входять. Отримання цієї інформації Ви підтвердили. За підсумком обстеження лікар - терапевт видає висновок щодо виявленої патології та рекомендації щодо подальшої тактики, якщо потрібно - то направляє до суміжних фахівців. Рекомендуємо довести лікувально-діагностичний процес до логічного кінця. Завжди готові допомогти і відповісти на будь-які питання, пов'язані з обслуговуванням в наших клініках. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Звернулася в ОН Клінік на обстеження і була приємно здивована: зручне розташування клініки, можливість легко і швидко записати на прийомі, вибрати фахівця. Зручний сайт. І, звичайно ж, персонал - привітні люди, до яких приємно звернутися. Таким лікарям відчуваєш, що можеш довірити своє здоров'я. Завдяки ОН Клінік мені вже не так страшно проходити обстеження. Велике дякую!
Юлія
Дніпро, 16.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно, що перебування в стінах «ОН Клінік Дніпро» було комфортних для Вас. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.