Logo
0 800 30 11 77
Проходила езофагогастродуоденоскопію у лікаря Скрипніченко Т.С. Не зважаючи на те, що сама процедура досить не приємна все пройшло нормально і все завдяки професійності лікаря Скрипніченко Т.С. Величезна подяка лікарю Скрипніченко Т.С. за підтримку під час самої процедури, професіоналізм та консультацію після самої процедури🙏🙏🙏 Я залишилась дуже задоволена та всім раджу звертатися саме до лікаря Скрипніченко Т.С.
Тетяна
Дніпро, 31.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Скипніченко Тетяни Сергіївни. Вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомоги. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар прійняв дружелюбно, саму процедуру провів акуратно і швидко.
Наталія
Дніпро, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чому не можу зробити запис онлайн на УЗД та на гастроскопію? Нефункціональна робота сайту(
Ганна
Дніпро, 18.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Команда фахівців клініки постійно працює над покращенням якості сервісу. Під час позачергового тестування роботи сайту встановлено, що усі опції працюють коректно. Запис до клініки також можна здійснити звернувшись до операторів цілодобового контактного центру. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена візитом до лікаря- ендоскопіста Аксьонова Ігора Геннадійовича. Дуже чуйна і уважна людина і професіонал з великої літери. Процедура пройшла безболісно і швидко. Велике дякую лікарю!
Наталя
Дніпро, 13.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за публічно висловлену думку про звернення до лікаря Ігора Геннадійовича та виконану діагностичну процедуру. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом діагностики, а спілкування з лікарем було комфортним для вас. Зичимо Вам здоров'я і завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шикарний фахівець, дуже приємна і добра людина. Рада, що потрапила саме до цього ендоскопіста. Незважаючи, що процедура не з найприємніших, але я вийшла з шикарним настроєм та величезною подякою. Спасибі!
Беатріс
Дніпро, 28.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Беатріс. Нам приємно, що Ви залишились задоволені обслуговуванням у нашій клініці та отримали необхідну діагностичну процедуру. Дякуємо за відгук та зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Робила в клініці колоноскопію (Георгица В.Н.), залишилася незадоволена результатом і процесом. З боку фахівця не було навіть спроби встановити будь-який контакт: ні питання про симптоми, ні питання про підготовку... дуже туго. В процесі процедури було виявлено невелике ураження, проте матеріалу для біопсії було взято в недостатній кількості щоб лабораторія і лікар могли поставити необхідний діагноз. У слідстві чого необхідно переробляти процедуру для взяття достатньої кількості матеріалу. Сама процедура досить неприємна і болюча, довести до кінця не змогли, тому краще проводити цю діагностику під наркозом. Не рекомендую!!!
Олена
Дніпро, 05.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта і ми дякуємо Вам за вибір нашого медичного центру. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Безумовно, взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливим. Приносимо свої вибачення, якщо візит був дискомфортним для Вас. У кожного пацієнта індивідуальний больовий поріг, тому сприйняття може бути різним. За вибором пацієнта, в медичному центрі є можливість проводити подібні діагностичні дослідження з анестезії. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря-ендоскопіста Аксьонова Ігоря Геннадійовича. Залишилася дуже задоволена візитом. Увага, доброта - риса рідкісна в наш час. Знає свою роботу. Дякую за увагу. Весь персонал дуже уважний. Велике спасибі!
Ольга
Дніпро, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив діагностичні дослідження, гастроскопію і колоноскопію у лікаря-діагноста вищої категорії Олени Віталіївни Симонової. Процедури були проведені професійно, лікарем детально і зрозуміло були роз'яснені результати досліджень і дано всі необхідні рекомендації і призначення. Крім компетентності, високого рівня професіоналізму, Олена Віталіївна дуже турботливий і доброзичливий чоловік, що відповідає європейським медичним стандартам. Дуже вдячний Олені Віталіївні і ОН Клінік в Дніпрі.
Володимир Щербіна
Дніпро, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Процедури гастроскопія і колоноскопія мають безперечну діагностичну цінність, що в поєднанні з сучасним високотехнологічним обладнанням наших медцентрів і професіоналізмом лікарів дозволяє провести максимально точну діагностику. Ради, що рівень професіоналізму нашого лікаря Симонової О.В. виправдав надану Вами довіру. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі велике лікарю Симоновій О.В. Робила 10.07.2021 гастроскопію, не дуже приємний процес, але лікар підказує як правильно дихати і в цілому дуже добре ставлення, спасибі Вам за терпіння !!!
Анастасія
Дніпро, 10.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Діагностична процедура гастроскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Дякуємо Вам за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі лікаря-ендоскопіст Георгіці Віталію Миколайовичу. Колоноскопію зробив на вищому рівні, абсолютно безболісно, все показав, пояснив. Лікар супер! Буду рекомендувати всім своїм знайомим.
Тетяна
Дніпро, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Процедура колоноскопія має безперечну діагностичну цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас у комфортній атмосфері. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне дякую за високий професіоналізм і людські якості Симоновій Олени Віталіївни і її асистентові за діагностику !!!! Дуже рада, що є такі лікарі в ОН Клінік Дніпро, які залишають тепло і вдячність в душі пацієнта !!!!!!! Лікар від Бога!
Синельникова Діана
Дніпро, 31.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діана. Дякуємо за відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - клініки нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Такий лікар був в гестапо чи Освенцімі, більшого приниження немає навіть безкоштовно, запам'ятаю цей жах на все життя, медсестра садистка зі стажем, змусила стояти на крижаному кахлі !!!! Це жах і кошмар !!!!! При цьому апарат був несправний !!!
Синельникова Діана
Дніпро, 21.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Діана Володимирівна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнтів при відвідуванні нашої клініки є пріоритетним завданням. Якщо Ви відчули дискомфорт - приносимо вибачення. Більш детальна інформація була надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, очікуємо в клініці на наступних прийомах згідно попереднього запису. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.