Logo
0 800 30 11 77
...
Тетяна
Дніпро, 25.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую за діагностику ,все пройшло краще ніж очікував,однозначно рекомендую!
Віктор
Дніпро, 24.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторе. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив колоноскопію в Аксьонова Ігоря Геннадійовича, все пройшло практично безболісно, лікар усе оглянув, що мене цікавило, дав рекомендації. Усе пройшло на найвищому рівні. Дуже приємний лікар, спасибі йому величезне!
Єгор
Дніпро, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єгоре. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Аксьонова Ігоря Геннадійовича. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після того, як я в цій лікарні робила гастроскопію, у мене виник стоматит. Впевнена, що це через погану дезінфекцію. Також окремо хочеться написати про «службу контролю якості». Мені зателефонували сьогодні щоб сказати, що вони не розуміють мої претензії. (описані у минулому відгуку, не розумію навіщо я витратила свій час). Раніше була постійним клієнтом у цій клініці, але через негативний досвід бажання відвідувати клініку немає. Після дзвінку впевнилася, що сервіс поганий. Нікому не рекомендую.
Марина
Дніпро, 11.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що Ви маєте таку думку. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що всі дії лікаря обгрунтовані на підставі об'єктивних клінічних даних, результатах лабораторних та інструментальних досліджень. Ми розуміємо, що пацієнтам іноді складно самостійно розібратись в медичній інформації, і в цьому ми завжди готові допомогти. Всі призначення лікарів носять виключно рекомендаційний характер, пацієнт на свій розсуд може погоджуватись або ні з думкою лікаря та призначеннями. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Особисто для мене важливо, в першу чергу , гарне відношення до пацієнта. Я це отримала. Дякую лікарям Скрипніченко Тетяні Сергіївні та Фурса Максиму Олександровичу за якісно проведену процедуру. Бажаю всього найкращого та мирного неба.
Олена
Дніпро, 17.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила езофагогастродуоденоскопію у лікаря Скрипніченко Т.С. Не зважаючи на те, що сама процедура досить не приємна все пройшло нормально і все завдяки професійності лікаря Скрипніченко Т.С. Величезна подяка лікарю Скрипніченко Т.С. за підтримку під час самої процедури, професіоналізм та консультацію після самої процедури🙏🙏🙏 Я залишилась дуже задоволена та всім раджу звертатися саме до лікаря Скрипніченко Т.С.
Тетяна
Дніпро, 31.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Скипніченко Тетяни Сергіївни. Вдячні за високу оцінку професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомоги. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар прійняв дружелюбно, саму процедуру провів акуратно і швидко.
Наталія
Дніпро, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чому не можу зробити запис онлайн на УЗД та на гастроскопію? Нефункціональна робота сайту(
Ганна
Дніпро, 18.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Команда фахівців клініки постійно працює над покращенням якості сервісу. Під час позачергового тестування роботи сайту встановлено, що усі опції працюють коректно. Запис до клініки також можна здійснити звернувшись до операторів цілодобового контактного центру. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена візитом до лікаря- ендоскопіста Аксьонова Ігора Геннадійовича. Дуже чуйна і уважна людина і професіонал з великої літери. Процедура пройшла безболісно і швидко. Велике дякую лікарю!
Наталя
Дніпро, 13.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за публічно висловлену думку про звернення до лікаря Ігора Геннадійовича та виконану діагностичну процедуру. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом діагностики, а спілкування з лікарем було комфортним для вас. Зичимо Вам здоров'я і завжди готові допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шикарний фахівець, дуже приємна і добра людина. Рада, що потрапила саме до цього ендоскопіста. Незважаючи, що процедура не з найприємніших, але я вийшла з шикарним настроєм та величезною подякою. Спасибі!
Беатріс
Дніпро, 28.04.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Беатріс. Нам приємно, що Ви залишились задоволені обслуговуванням у нашій клініці та отримали необхідну діагностичну процедуру. Дякуємо за відгук та зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Робила в клініці колоноскопію (Георгица В.Н.), залишилася незадоволена результатом і процесом. З боку фахівця не було навіть спроби встановити будь-який контакт: ні питання про симптоми, ні питання про підготовку... дуже туго. В процесі процедури було виявлено невелике ураження, проте матеріалу для біопсії було взято в недостатній кількості щоб лабораторія і лікар могли поставити необхідний діагноз. У слідстві чого необхідно переробляти процедуру для взяття достатньої кількості матеріалу. Сама процедура досить неприємна і болюча, довести до кінця не змогли, тому краще проводити цю діагностику під наркозом. Не рекомендую!!!
Олена
Дніпро, 05.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта і ми дякуємо Вам за вибір нашого медичного центру. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Безумовно, взаєморозуміння і комфорт в спілкуванні між лікарем і пацієнтом є важливим. Приносимо свої вибачення, якщо візит був дискомфортним для Вас. У кожного пацієнта індивідуальний больовий поріг, тому сприйняття може бути різним. За вибором пацієнта, в медичному центрі є можливість проводити подібні діагностичні дослідження з анестезії. Більш детальна інформація була Вам надана в телефонному режимі. Завжди готові допомогти в разі потреби, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря-ендоскопіста Аксьонова Ігоря Геннадійовича. Залишилася дуже задоволена візитом. Увага, доброта - риса рідкісна в наш час. Знає свою роботу. Дякую за увагу. Весь персонал дуже уважний. Велике спасибі!
Ольга
Дніпро, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Пріоритети нашої команди - індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.