Logo
0 800 30 11 77
Жила Людмила Григорівна дуже кваліфікований спеціаліст —не назначає непотрібного, дуже уважна до скарг! Буду тепер лікуватись у неї на постійній основі.
Катерина
Чернігів, 27.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Жили Людмили Григорівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати доктору Жила Людмила Григорівна за гарний чуйний прийом дуже уважно ставилась до мене мого сина проликувала мене хай Бог здоровʼя дає ей вона мені сразу сподобалася
Жанна зазимко
Чернігів, 24.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Жанно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Жили Людмили Григорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Голова Надія Іванівна дуже професійний уважний лікар лікування допомогає
Андрій
Чернігів, 19.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Голєвої Надії Іванівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Голєва Н.І. докладно вислухала, задавала запитання згідно напрямком (гастроентерологія). Здійснила огляд. Надала чітку консультацію. Уважна. Я задоволена!
Віра Валеріївна
Чернігів, 28.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро Валеріївно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Голєвої Надії Іванівни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жила Людмила Григорівна - це дуже уважний та компетентний лікар. Вислухала пацієнта, оглянула всі медичні аналізи, зробила огляд і точно поставила діагноз. Труба Валентина Гаврилівна - гарний лікар, дуже уважно зробила УЗД, під час огляду також пояснювала і показувала пацієнту на його органи.
Жанна Петрівна
Чернігів, 27.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Жанно Петрівно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до наших лікарів Жили Людмили Григорівни та Труби Валентини Гаврилівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Голєвої Н. І. Це - компетентний, грамотний лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую за своєчасно, оперативно надану медичну допомогу та лікування. В будь-який момент можна звернутися в телефонному режимі. Рекомендую. Дякую за вашу працю.
Ірина
Чернігів, 15.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Для нас є цінною Ваша висока відзнака професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря Голевої Надії Іванівни. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Була на прийомі в лікаря Жила Л.Г., до моїх проблем віднеслась дуже чуйно, допомогла вирішити все що мене турбувало. Дуже вдячна їй і вашій клініці.
Наталія
Чернігів, 07.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми раді знати, що Ви залишились задоволеною результатом візиту до нашої клініки та лікаря Людмили Григорівни. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, дуже задоволена вашою клінікою, а саме лікарем Жила Л. Г., на прийомі була уважна, все гарно пояснює, лікування підійшло. Дякую.
Оксана
Чернігів, 23.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за висловлену думку про звернення до нашої клініки. Ми раді, що Ви задоволені обслуговуванням у клініці та результатом лікування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря Жили Л.Г., це дуже уважний, спокійний та грамотний лікар. Лікування допомогло, дуже дякую. Рекомендую.
Павло
Чернігів, 19.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Павло. Вдячні Вам за відгук та добрі слова нашому спеціалісту. Ми раді, що лікування допомогло. Також вдячні Вам за рекомендації, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась в клініку до лікаря-гастроентеролога Голєвої Н.І. з проблемами ЖКТ. Лікар уважно вислухала всі скарги, призначила лікування та рекомендації. Під час візиту я отримала компетентні відповіді на свої запитання. Лікар ввічлива, уважна. Хочу висловити подяку Голєвій Н.І. за професіоналізм і індивідуальний підхід до пацієнтів. Також велика подяка адміністраторам клініки. Не вперше звертаюсь і дівчата завжди готові допомогти і призначити підібрати необхідний час візиту.
Людмила
Чернігів, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо Вам за позитивний відгук і вибір нашого медичного центру. Комфорт на кожному етапі - один з найважливіших стандартів нашої роботи, а професіоналізм лікарів і високотехнологічне обладнання є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Згодні з Вами, наші спеціалісти знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від відвідування клініки Докторпро у мене залишилися тільки позитивні враження. Я записалася на консультацію до гастроентеролога. Лікар Голева Н.І дуже досвідчений і уважний. Вислухавши всі мої проблеми дала рекомендації і направила на УЗД. Без черг і довгих очікувань в той самий день я змогла зробити обстеження органів черевної порожнини. Хочу відмітити високий рівень лікаря УЗД Труба В.Г. яка дуже уважно перевірила все. Персонал в клініці ввічливий і всі візити відбувалися вчасно по запису. Дякую.
Лариса
Чернігів, 25.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Нам приємно, що у Вас залишилися лише приємні враження після відвідування нашої клініки. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне та високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних умовах – один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разу необхідності. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.