Відгук Сергій від 22.06.2026 про лікаря Голєва Надія Іванівна
Був ,в лікарні,напрописували лікування,пропив все что назначали ,але не зовсім допомогло ,ще сказали що лікар не правильно діагноз поставив ,хоча в інших лікарнях сказали що потрібно лягати в лікарню з тим діагнозом,бо тільки залікую ,але не на довго!
Лікар:
Голєва Надія Іванівна