0 800 30 11 77
Я лікувалась у лікаря-проктолога Руденко В.Т. з приводу геморою. Лікуванням задоволена. Лікар ввічливий і завжди на зв'язку з хворим, якщо є якісь питання. Рекомендую "ОН Клінік" і лікаря-проктолога Руденко В.Т..
Людмила Василівна
Чернігів, 28.09.2023
Оцінка:
Лікар Голєва Н.І. докладно вислухала, задавала запитання згідно напрямком (гастроентерологія). Здійснила огляд. Надала чітку консультацію. Уважна. Я задоволена!
Віра Валеріївна
Чернігів, 28.09.2023
Оцінка:
Жила Людмила Григорівна - це дуже уважний та компетентний лікар. Вислухала пацієнта, оглянула всі медичні аналізи, зробила огляд і точно поставила діагноз. Труба Валентина Гаврилівна - гарний лікар, дуже уважно зробила УЗД, під час огляду також пояснювала і показувала пацієнту на його органи.
Жанна Петрівна
Чернігів, 27.09.2023
Оцінка:
Лікар Мельник К.В. профксіонал своєї справи. Дуже дякую лікарю за допомогу. Також дуже сподобався лікар УЗД Грушецький А.В. Приємна атмосфера в клініці, все чисто і охайно. Буду рекомендувати клініку всім знайомим.
Ірина Володимирівна
Чернігів, 27.09.2023
Оцінка:
Лікар Лаппо ввічливий, турботливий і професійний, швидко і якісно вирішив проблему, яка турбувала. Звертаюсь до нього вже не перший раз, все на вищому рівні.
Наталія
Чернігів, 22.09.2023
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Голєвої Н. І. Це - компетентний, грамотний лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую за своєчасно, оперативно надану медичну допомогу та лікування. В будь-який момент можна звернутися в телефонному режимі. Рекомендую. Дякую за вашу працю.
Ірина
Чернігів, 15.09.2023
Оцінка:
Дуже дякую лікарю-гінекологу МЕЛЬНИК КАТЕРИНІ ВЛАДИСЛАВІВНІ за такий гарний, а головне ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ огляд. Все пройшло легко та з задоволенням. Розказала все чітко, зрозуміло стосовно моєї проблеми. Мені дуже сподобалось❤️
Каріна
Чернігів, 15.09.2023
Оцінка:
Ввічливі та компетентні працівник з позитивним настроєм. В приміщенні охайно. Рекомендую.
Олександр
Чернігів, 04.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Віатаю. Робила узимку молочних залозі— узи не віддали тільки виписку . На прохання фото узи сказали треба переробити узи , другий раз як перероблювали узи то зробили швидко та зрозуміло що не якісно . Плюс ще взяли доп гроші за фотографії . Жінка на ресепшені дуже неввічливо та не дає інформацію . Виглядало наче мене кинуло просто. Навіть несказанно що узи без фотографій або якщо перероблювали то чому нормально не переробити .я ще на сайті залишу також отзив
Іванко Лілія
Чернігів, 17.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за висловлену думку. Нам шкода, що у Вас склалось таке враження. Зазначаємо, що в нашій клініці всі послуги сплачуються згідно встановленого прайсу. За підсумком сонологічної діагностики видається стандартний протокол дослідження, що і було виконано. Фото видається по запиту пацієнта і послуга сплачується згідно прайсу. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перший раз прийшла все норм, але коли пришли аналізи ничего не зрозуміло лікар не яких коментарів не дав. Я не знаю мені потрібно здогадатись добрі чи погані у мене аналізи чи заплатити (
Ірина
Чернігів, 13.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що інтерпретація лабораторних та інструментальних досліджень, а також визначення подальшої лікувально-діагностичної тактики проводиться в рамках рекомендованого повторного візиту. Всі послуги в клініці, в тому числі додаткові обстеження, проводяться за попереднім записом. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Була на прийомі у лікаря Руденко В. Т. Це дуже досвідчений та компетентний лікар-хірург. Дякую за оперативно надану медичну допомогу та лікування. Рекомендую.
Наталія
Чернігів, 12.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому лікарю Руденку Володимиру Трохімовичу. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрый день. Довго шукала гарного гинеколога , і знайшла Мельник К.В , вдячна лікарю за профісіональний підхід до моеї проблеми . Це лікар з великої літери. Дякую .
Алла
Чернігів, 03.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за позитивний відгук та слова подяки нашому лікарю Мельник Катерині Владиславівні. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.