Logo
0 800 30 11 77
Я звернулась до лікаря Пастушок І.С.. Під час прийому лікар була дуже уважна, приділила достатньо уваги. Залишилась дуже задоволена таким прийомом. Рекомендую і іншим пацієнтам звертатись до цього лікаря.
Раїса Андріївна
Черкаси, 29.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Раїсо Андріївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пастушок Ірини Сергіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на онлайн-прийомі у лікаря дерматолога Пастушок І.С, я дуже задоволена. Лікар все доступно пояснив і призначив лікування.
Жанна
Черкаси, 28.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Жанно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пастушок Ірини Сергіївни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Тетяна
Черкаси, 06.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, лікарю, Пастушок Ірина Сергіївна. Професійно поставила діагноз та надала необхідне лікування, через тиждень вже був як новенький) По десятибальній системі ставлю 12))) Дякую))) З повагою Ілля))
Ілля
Черкаси, 13.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ілля. Ми раді, що Ви отримали бажаний результат від лікування під наглядом Ірини Сергіївни. Дякуємо, що поділились своєю думкою та публічно оцінили якість медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарці Олійник Ірині Сергіївні! Зверталась двічі і щоразу отримувала професійну консультацію. Лікар дуже чуйна, уважна і робить все від себе залежне, щоб допомогти. Завдяки їй вдалося вчасно діагностувати та почати лікувати хворобу Лайма після укусу кліща.
Ірина
Черкаси, 20.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення за медичною допомогою до нашої клініки. Нам приємно, що лікар Ірина Сергіївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям. Зичимо міцного здоров'я та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
?Найдорожче і найнеефективніше лікування у дерматолога в моєму житті В серпні звернулась в клініку до дерматолога Олійник з висипаннями на обличчі. Зараз вже жовтень, і НІЧОГО з її рекомендацій мені НЕ допомогло, хоча робила я максимум. Ситуація з висипаннями така ж, якщо не гірше. Після першого прийому лікар, окрім препаратів, порекомендувала мені зробити у них крапельницю, задля ефективнішого очищення від токсинів. Мені пообіцяли швидкий результат, тому я витрачала кошти на все, що мені рекомендували. Спойлер: та крапельниця була як мертвому припарка, лише викинула 400-500 грн. Добре, що я хоч погодилась лише на одну, бо мені рекомендували курс із трьох. Після крапельниці пішла я в аптеку, там також витратила купу грошей, але все ще сподівалась на результат. Повторний прийом призначили через 1 тиждень, але перед ним висипання лише погіршились, тому я подзвонила в клініку і перенесла його ще на тиждень. По телефону лікар відмінила попередні препарати і призначила нові. Ще мінус кошти. Я прийшла до лікаря Олійник ще через тиждень, вона призначила мені ще нові препарати і купу аналізів. В Сінево я витратила на них близько 2000 грн, лікарці це нічим не допомогло в лікуванні. На новому прийомі вона подивилась на показники (все було в нормі), призначила ще якісь пробіотики для шкіри на місяць (ще -1000 грн) і сказала набрати її через 2 тижні. Я лікувалась далі, подзвонила в клініку через 2 тижні аби повідомити, що ефекту 0. На що лікар призначила мені ще один препарат і сказала подзвонити ще через 2 тижні. О здивування: мені знову нічого не допомогло. Але дзвонити повторно я вже не стала, набридло. Питання: якщо ти як лікар не знаєш, як допомогти пацієнту, може варто порекомендувати іншого спеціаліста? Загалом, клініку за таке ставлення НЕ рекомендую, повний шлак і викачка грошей?
Юлія
Черкаси, 08.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що лікувально-діагностична тактика визначається лікарем на підставі об'єктивних клінічних даних на день огляду та вимог чинних протоколів. За результатами огляду встановлюється попередній діагноз та за необхідності симптоматична терапія для полегшення стану пацієнта до завершення діагностичної програми. Окрім лабораторних чи інструментальних досліджень лікар може рекомендувати консультації у суміжних спеціалістів для виключення впливу можливих етиологічних факторів та з метою диференційної діагностики. Більш детальну інформацію Ви отримали телефоном. Очікуємо Вас на повторному візиті до лікаря згідно попереднього запису та бажаємо швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу огляд у лікаря дерматолога, хочу сказати, що лікарем дуже задоволена, знає підхід до пацієнта, дуже уважна і радить гарні поради. Дерматолог Івченко Ірина Ігорівна, дуже гарний спеціаліст, рекомендую.
Анастасія
Черкаси, 24.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Нам приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування в нашій клініці. Дякуємо за відгук, всім людям добра, миру та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась з проблемою акне в ОН Клінік до дерматолога Мацур Валентини Миколаївни. На даний час уже було три консультації, якими я задоволена, лікар підійшла до моєї проблеми комплексно, перед назначенням лікування я здала всі можливі аналізи. Що є дуже правильно, при виборі медикаментів. Тому я рекомендую Валентину Миколаївну як кваліфікованого спеціаліста! Планую повернутись через місяць! =)
Мирослава
Черкаси, 08.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мирославо. Дякуємо за відгук. Ми розуміємо, дерматологічні проблеми завдають чимало дискомфорту у повсякденному житті. Тому важливо звертатися за кваліфікованою допомогою. Наші лікарі-дерматологи комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, враховуючи особливості кожного. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікаря Івченко Ірину Ігорівну. Отримала детальне пояснення своїх діагнозів, дуже привітний лікар, професіонал своєї справи, відразу зрозуміло, що лікар хоче надати профісійну допомогу. Клініка сучасна, персонал дуже приємний та привітний. Рекомендую знайомим!
Христина
Черкаси, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Нам приємно, що звернення в наш медцентр було ефективним і комфортним для Вас. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила до Івченко Ірини Ігорівни з загостренням розацеа і наслідками неправильного лікування, призначеного в іншій клініці. Дуже вдячна за високий професіоналізм, людяне відношення, обстеження, лікування: тепер моє обличчя в чудовому стані. Та й загалом в ДокторПро навіть хочеться приходити - дуже приємний персонал, завжди допоможуть, головне - поважають час клієнта. Дуже вдячна всьому персоналу клініки.
Ірина
Черкаси, 08.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук і Вашу довіру. Ми розуміємо, що дерматологічні проблеми доставляють чимало дискомфорту в повсякденному житті, тому хочемо наголосити на важливості своєчасного звернення за медичною допомогою. Нам приємно, що під наглядом у нашого лікаря-дерматолога Ви змогли розв'язати проблему, яка завдавала занепокоєння. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації в лікаря трихолога Івченко Ірини Ігорівни, дуже сподобалась як спеціаліст, призначила ефективне лікування, яке допомогло мені з моєю проблемою, а саме випадіння волосся.
369708 Маргарита
Черкаси, 04.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Ми раді, що рівень професіоналізму нашого спеціаліста Івченко І.І. виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу залишити позитивний відгук про клініку "Доктр ПРО" в м. Черкасах. Були в лікаря дерматолога Івченко Ірини Ігорівни. Приємна в спілкуванні, дуже професійний лікар! Дякую!
Людмила Володимирівна Шпильова
Черкаси, 04.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.