Проходжу огляд у лікаря дерматолога, хочу сказати, що лікарем дуже задоволена, знає підхід до пацієнта, дуже уважна і радить гарні поради. Дерматолог Івченко Ірина Ігорівна, дуже гарний спеціаліст, рекомендую.
Анастасія
Черкаси, 24.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Нам приємно, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування в нашій клініці. Дякуємо за відгук, всім людям добра, миру та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась з проблемою акне в ОН Клінік до дерматолога Мацур Валентини Миколаївни. На даний час уже було три консультації, якими я задоволена, лікар підійшла до моєї проблеми комплексно, перед назначенням лікування я здала всі можливі аналізи. Що є дуже правильно, при виборі медикаментів. Тому я рекомендую Валентину Миколаївну як кваліфікованого спеціаліста! Планую повернутись через місяць! =)
Мирослава
Черкаси, 08.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мирославо. Дякуємо за відгук. Ми розуміємо, дерматологічні проблеми завдають чимало дискомфорту у повсякденному житті. Тому важливо звертатися за кваліфікованою допомогою. Наші лікарі-дерматологи комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнтів, враховуючи особливості кожного. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідувала лікаря Івченко Ірину Ігорівну. Отримала детальне пояснення своїх діагнозів, дуже привітний лікар, професіонал своєї справи, відразу зрозуміло, що лікар хоче надати профісійну допомогу. Клініка сучасна, персонал дуже приємний та привітний. Рекомендую знайомим!
Христина
Черкаси, 09.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Христино. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Нам приємно, що звернення в наш медцентр було ефективним і комфортним для Вас. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила до Івченко Ірини Ігорівни з загостренням розацеа і наслідками неправильного лікування, призначеного в іншій клініці. Дуже вдячна за високий професіоналізм, людяне відношення, обстеження, лікування: тепер моє обличчя в чудовому стані. Та й загалом в ДокторПро навіть хочеться приходити - дуже приємний персонал, завжди допоможуть, головне - поважають час клієнта. Дуже вдячна всьому персоналу клініки.
Ірина
Черкаси, 08.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук і Вашу довіру. Ми розуміємо, що дерматологічні проблеми доставляють чимало дискомфорту в повсякденному житті, тому хочемо наголосити на важливості своєчасного звернення за медичною допомогою. Нам приємно, що під наглядом у нашого лікаря-дерматолога Ви змогли розв'язати проблему, яка завдавала занепокоєння. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на консультації в лікаря трихолога Івченко Ірини Ігорівни, дуже сподобалась як спеціаліст, призначила ефективне лікування, яке допомогло мені з моєю проблемою, а саме випадіння волосся.
369708 Маргарита
Черкаси, 04.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Ми раді, що рівень професіоналізму нашого спеціаліста Івченко І.І. виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу залишити позитивний відгук про клініку "Доктр ПРО" в м. Черкасах. Були в лікаря дерматолога Івченко Ірини Ігорівни. Приємна в спілкуванні, дуже професійний лікар! Дякую!
Людмила Володимирівна Шпильова
Черкаси, 04.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Івченко Ірини Ігорівни (дерматолог), лікар все доступно та детально пояснила, виписала необхідні ліки та процедури, лікування проходить успішно. Без застережень. Рекомендую.
Каріна
Черкаси, 09.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Каріно. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Івченко Ірини Ігорівни. Дерматологи «ДокторПРО» добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням усіх діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я зверталась за консультацією до лікаря дерматолога Івченко Ірини Ігорівни. Лікар уважна і ввічлива. До лікування підходить професійно, так як запропонувала вирішити причину захворювання, а не лише прибрати наслідки. Рекомендую всім і лікаря і клініку доктор-про.
Надія
Черкаси, 03.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє. Вдячні за позитивний відгук, добрі слова і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Івченко Ірини Ігорівни. Дерматологи «ДокторПРО» добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта з урахуванням діагностичних показників. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно. Будемо раді допомогти всім, хто звернеться за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Івченко І.І. компетентний лікар-дерматолог. Консультація сподобалася. Лікар уважно вислухала всі мої скарги, оглянула мене. Назначила лікування і дуже ретельно пояснила хід лікування. Я щиро вдячна лікарю.
Люда
Черкаси, 27.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Вдячні за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря Івченко Ірину Ігорівну. Дерматологи «ДокторПРО» добирають індивідуальні програми лікування для кожного пацієнта, що значно збільшує ефективність. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до клініки з проблемою по дерматології, до лікаря Івченко Ірини Ігорівни. Дуже сподобалося відношення на всіх етапах лікування, все доступно і ввічливо розказали, професійно розписали лікування яке дало результати майже миттєво. Щире дякую Ірині Ігорівні за допомогу. А також дякую всьому персоналу мед.центру за їхню роботу!!!
Олексій
Черкаси, 03.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олексію. Дякуємо за позитивний відгук, добрі слова про нашого лікаря Івченко Ірину Ігорівну та високу оцінку її професіоналізму. Раді, що під наглядом нашого спеціаліста Вам вдалося вирішити неприємне питання. Нам важливо знати, що звернення до клініки було для Вас комфортним, результативним і Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Ми пропонуємо якісний сервіс, індивідуальний підхід до пацієнтів та інноваційні методи діагностики й лікування із застосуванням сучасного високотехнологічного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до лікаря дерматолога Ірини Ігорівни з проблемою запалення навколо нігтьової пластини (+ деформація нігтя) та постійними висипаннями на обличчі. Наразі проходжу лікування, бачу позитивні зміни. Консультацією лікаря дуже задоволена, дякую за грамотний підбір та рекомендації щодо доглядової косметики . Приємно вражена, що засоби підібрані з доступною ціновою політикою. Обслуговування центру в цілому на вищому рівні - дівчата на рецепції та медсестра що проводять фізіопроцедури дуже привітні та грамотно консультують. Найголовніше це результат - тому повний відгук можу залишити лише після проходження лікування.
Ніколь
Черкаси, 30.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніколь. Вдячні за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Івченко Ірини Ігорівни виправдав Вашу довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування й рівнем сервісу в нашій клініці. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти почувалися максимально комфортно, і пропонуємо індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики й лікування із застосуванням сучасного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Персонал в клініці дуже привітний. Лікар Івченко Ірина Ігорівна дуже уважна до проблем пацієнта. Після першої ж процедури плазмоліфтингу можу відмітити позитивний ефект. Набагато зменшилось випадіння волосся. Дякую «ДокторПРО» за уважність та індивідуальний підхід до кожного пацієнта!
Дар'я
Черкаси, 01.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'я. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які у своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Також ми створили максимально комфортні умови для кожного пацієнта, що дає змогу отримати якісну медичну допомогу в позитивній атмосфері. Завжди раді допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама