Хочу висловити велику вдячність лікарю Бакшеєву Андрію Олексійовичу. Це кваліфікований спеціаліст, професіонал своєї справи, проводить детальний огляд і надзвичайно доступно пояснює всі етапи лікування. Усьому колективу клініки "ОН - Клінік" бажаю мирного неба над головою і тільки гарних паціентів!)
Раїса
Біла Церква, 06.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Раїсо. Нам та нашим лікарям надзвичайно приємно отримувати такі відгуки від задоволених пацієнтів якістю медичного обслуговування в нашій клініці. Бажаємо Вам міцного здоров'я, а в разі потреби - звертайтесь, ми готові та можемо допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку ОН Клінік до лікаря Бакшеєва Андрія Олексійовича, лікар прийняв вчасно, розповів про методи лікування та назначив дієві препарати. Додаткове обстеження провела гастроентеролог Давидянц Ольга Ярославівна. Перебуванням в клініці задоволений, буду рекомендувати.
Євгеній
Біла Церква, 22.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євген. Дякуємо, що знайшли можливість висловити свою думку про медичне обслуговування в нашій клініці. Будемо також раді допомогти всім пацієнтам за Вашими рекомендаціями. Щиро бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря-проктолога з делікатною проблемою геморой. Лікар привітний, добрий, завжди питав про самопочуття. Бакшеєв Андрій Олексійович професіонал своєї справи та ввічлива людина. Візитом задоволена.
Аліна
Біла Церква, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дуже дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Щиро раді, що змогли Вам допомогти та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Результати гістології поліпів кишківника сказали чекати 10-14 днів. Пройшло 14 днів, потрібно з результатами прийти на КТ знову обіцяють переслати до вказаної години. Так і не дочекалися. Що думати, куди скаржитися? Невже загубили? Не надійно якось хоч і приватна клініка і проплачуєш великі кошти!
Оксана
Біла Церква, 03.02.2022
Оцінка:
Я звернулась до лікаря-проктолога Бакшеєва А.О. с проблемою гемороя. Лікар дуже уважний, доброзичливий, опитав про мою проблему, безболісно провів огляд із зображенням на моніторі показав мою проблему, пояснив як лікувати і сьогодні розпочали лікування, почуваю себе добре, лікарю і персоналу щиро дякую.
Ніна Вікторівна
Біла Церква, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно Вікторівно. Вдячні за відгук. Малоінвазивні методики лікування, які у нас використовуються, дозволяють суттєво покращити якість життя у комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відношення і лікування на відмінному рівні. Велика подяка лікарю Павлюку Н.В. за професійний підхід і уважне ставлення . Не дивлячись на молодий вік лікаря, відчувається глибокі знання та практичне їх застосування. Лікарем як і вчителем потрібно родитись. То це мабуть той випадок.
Олександр
Біла Церква, 16.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за цей відгук. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. Для цього створено всі умови. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довгі роки мене турбувала делікатна і неприємна проблема, геморой. Нарешті стала лікуватись у вашій клініці, в лікаря-проктолога Павлюк Назара Вадимовича. Висококваліфікований, досвідчений спеціаліст, інтелігентна і тактовна людина! Щирий, привітний та дуже уважний, чітко, конкретно і зрозуміло пояснив мені суть лікування. На свої численні запитання я зразу ж отримувала вичерпні відповіді. Проведене лікування показало позитивні результати, як і спланував Назар Вадимович. Щиро дякую за професіоналізм і компетентність, розуміння і людяність. Всім рекомендую такого чудового лікаря. Будьте здорові!
Людмила
Біла Церква, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Вдячні Вам за позитивний відгук та Вашу довіру. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Вам удалося вирішити делікатну проблему. Використовуючи малоінвазивні методики лікування, наші лікарі мають можливість допомогти пацієнтам вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні звернулася до лікаря проктолога Павлюка Н.В. з проблемою геморою, який турбує 48 років. Лікар зустрів мене уважно, приємно, по людськи. Лікар зробив огляд, розповів про мою хворобу. Розпочала лікування, почуваю себе добре. Буду дотримуватись рекомендацій. Лікарю я дуже і дуже вдячна за його прийом, відношення до мене.
Лідія Дмитрівна
Біла Церква, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лідіє Дмитрівно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені якістю медичної допомоги, і змогли на своєму досвіді переконатися в професіоналізмі нашого лікаря. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку з сильними болями, запорами і виділеннями крові, лікар проктолог якісно оглянув, швидко поставив діагноз і розповів хід мого лікування, надав багато рекомендацій. Персонал доброзичливий та помітно кваліфікований. Дякую, лікування ще продовжую. Рекомендую.
Сергій Володимирович
Біла Церква, 01.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію Володимировичу. Дякуємо за відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря. Хотілося б відзначити, що в наших медцентрах використовуються щадні методики лікування, які дозволяють вирішити проблему без болю і відриву від звичного способу життя. Бажаємо Вам міцного здоров'я і рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я проходжу лікування у лікаря Павлюка Назара Вадимовича. Лікар дуже уважний, ввічливий, спокійний, чемний. Завжди все спокійно та зрозуміло пояснює. Я себе почуваю спокійно та розслаблено під час прийомів.
Наталія
Біла Церква, 14.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо Вам за теплі слова і позитивний відгук. Раді, що Ви особисто змогли переконатися, в професіоналізмі нашого лікаря. Бажаємо Вам міцного здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу лікування в проктолога Павлюк, дуже хороший лікар, уважний, приємний буду рекомендувати в м. Узині вашу клініку.
Світлана
Біла Церква, 13.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань. Завжди готові допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Подяка Хочу висловити подяку лікарю Білоцерківської клініки "Доктор ПРО" Павлюку Назару Вадимовичу Я хочу подякувати за чуйне ставлення та професіоналізм ,за щирість та людяність,за увагу та золоті руки. Назар Вадимович це лікар від Бога, і я дуже радий ,що лікувався у нього. Шановний лікарю щиро дякую за допомогу ,бо завдяки Вам відчув себе людиною. Бажаю Вам міцного здоров"я,щастя та успіхів у вашій нелегкій , але благородній справі. Хто має проблеми в області проктології звертайтесь до клініки " Доктор ПРО "(Біла Церква) до Павлюка Назара Вадимовича він завжди допоможе надасть професійну ,безболісну , медичну допомогу . З повагою Роман Іванович Хай щастить!
Роман Іванович
Біла Церква, 17.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Роман Іванович. Дякуємо Вам за щирий відгук і добрі слова про нашого лікаря. Одним з головних стандартів роботи наших медичних центрів є комфортне емоційний стан наших пацієнтів. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік