Дуже приємне спілкування, все розумно пояснили, якщо потрібно, заспокоюють. Рекомендую лікаря проктолога Бабак Миколу Володимировича. Дуже задоволена.
Мар'яна
Біла Церква, 17.10.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Мар'яно. Вдячні Вам за відгук та висловлену думку. Нам приємно, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря. Бажаємо здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре.
Андрій
Біла Церква, 28.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрію. Вдячні за вашу думку, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася в клініку ОН Клінік до лікаря Бакшеєва Андрія Олексійовича. Хочу висловити велику подяку за надане мені лікування. Лікар дуже уважний, відповідальний, доброзичливий та чуйний. Постійно цікавився моїм самопочуттям. Це дійсно лікар професіонал своєї справи. Лікар від Бога!!! Весь персонал клініки дуже привітний та людяний. Бажаю міцного здоров‘я, мирного неба і успіхів у Вашій нелегкій праці!
Альона
Біла Церква, 30.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Альона. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та щирий відгук. Нам важливо знати думку пацієнтів про обслуговування та лікування у нашій клініці. Рекомендуємо дотримуватись рекомендацій лікаря та не забувати про профілактичні огляди, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Абсолютно некомпетентні лікарі, які зробили операцію без призначення аналізів, через деякий час знадобилася повторна операція, бо лікар не прооперував до кінця, погіршився стан, звернулися повторно в клініку, після огляду, лікар призначив ще одне втручання, яке потрібно зробити після наслідки попередньої операції... Одразу запропонували залишити завдаток, бо наступний прийом буде оплачувалися додатково... Лікування, яке мало обійтися до 8000 грн з ліками, вийшло в сумму в 16000 грн... Не рекомендую...
Сергій
Біла Церква, 09.07.2022
Оцінка:
Хочу висловити велику вдячність лікарю Бакшеєву Андрію Олексійовичу. Це кваліфікований спеціаліст, професіонал своєї справи, проводить детальний огляд і надзвичайно доступно пояснює всі етапи лікування. Усьому колективу клініки "ОН - Клінік" бажаю мирного неба над головою і тільки гарних паціентів!)
Раїса
Біла Церква, 06.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Раїсо. Нам та нашим лікарям надзвичайно приємно отримувати такі відгуки від задоволених пацієнтів якістю медичного обслуговування в нашій клініці. Бажаємо Вам міцного здоров'я, а в разі потреби - звертайтесь, ми готові та можемо допомогти.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку ОН Клінік до лікаря Бакшеєва Андрія Олексійовича, лікар прийняв вчасно, розповів про методи лікування та назначив дієві препарати. Додаткове обстеження провела гастроентеролог Давидянц Ольга Ярославівна. Перебуванням в клініці задоволений, буду рекомендувати.
Євгеній
Біла Церква, 22.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євген. Дякуємо, що знайшли можливість висловити свою думку про медичне обслуговування в нашій клініці. Будемо також раді допомогти всім пацієнтам за Вашими рекомендаціями. Щиро бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря-проктолога з делікатною проблемою геморой. Лікар привітний, добрий, завжди питав про самопочуття. Бакшеєв Андрій Олексійович професіонал своєї справи та ввічлива людина. Візитом задоволена.
Аліна
Біла Церква, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дуже дякуємо за такий теплий відгук та добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Щиро раді, що змогли Вам допомогти та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Бажаємо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Результати гістології поліпів кишківника сказали чекати 10-14 днів. Пройшло 14 днів, потрібно з результатами прийти на КТ знову обіцяють переслати до вказаної години. Так і не дочекалися. Що думати, куди скаржитися? Невже загубили? Не надійно якось хоч і приватна клініка і проплачуєш великі кошти!
Оксана
Біла Церква, 03.02.2022
Оцінка:
Я звернулась до лікаря-проктолога Бакшеєва А.О. с проблемою гемороя. Лікар дуже уважний, доброзичливий, опитав про мою проблему, безболісно провів огляд із зображенням на моніторі показав мою проблему, пояснив як лікувати і сьогодні розпочали лікування, почуваю себе добре, лікарю і персоналу щиро дякую.
Ніна Вікторівна
Біла Церква, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно Вікторівно. Вдячні за відгук. Малоінвазивні методики лікування, які у нас використовуються, дозволяють суттєво покращити якість життя у комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відношення і лікування на відмінному рівні. Велика подяка лікарю Павлюку Н.В. за професійний підхід і уважне ставлення . Не дивлячись на молодий вік лікаря, відчувається глибокі знання та практичне їх застосування. Лікарем як і вчителем потрібно родитись. То це мабуть той випадок.
Олександр
Біла Церква, 16.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо Вам за цей відгук. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. Для цього створено всі умови. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довгі роки мене турбувала делікатна і неприємна проблема, геморой. Нарешті стала лікуватись у вашій клініці, в лікаря-проктолога Павлюк Назара Вадимовича. Висококваліфікований, досвідчений спеціаліст, інтелігентна і тактовна людина! Щирий, привітний та дуже уважний, чітко, конкретно і зрозуміло пояснив мені суть лікування. На свої численні запитання я зразу ж отримувала вичерпні відповіді. Проведене лікування показало позитивні результати, як і спланував Назар Вадимович. Щиро дякую за професіоналізм і компетентність, розуміння і людяність. Всім рекомендую такого чудового лікаря. Будьте здорові!
Людмила
Біла Церква, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Вдячні Вам за позитивний відгук та Вашу довіру. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Вам удалося вирішити делікатну проблему. Використовуючи малоінвазивні методики лікування, наші лікарі мають можливість допомогти пацієнтам вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні звернулася до лікаря проктолога Павлюка Н.В. з проблемою геморою, який турбує 48 років. Лікар зустрів мене уважно, приємно, по людськи. Лікар зробив огляд, розповів про мою хворобу. Розпочала лікування, почуваю себе добре. Буду дотримуватись рекомендацій. Лікарю я дуже і дуже вдячна за його прийом, відношення до мене.
Лідія Дмитрівна
Біла Церква, 08.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Лідіє Дмитрівно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені якістю медичної допомоги, і змогли на своєму досвіді переконатися в професіоналізмі нашого лікаря. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00; Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.