Logo
0 800 30 11 77
Лікування проходила у спеціаліста Давидянц Ольга Ярославівна, можу сказати тільки найкращі слова про цього лікаря. Ввічлива, професійного підходу,високої кваліфікації. Результатом задоволена. Можу рекомендувати цього кваліфікованого лікаря. Дякую , щиро.
Любов
Біла Церква, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувалася у гастроентеролога Ольги Ярославівни Давидянц пройшла курс лікування від хелікобактер. Результатами задоволена інфекцію вилікували, рекомендую Адміністратори привітні, прийоми вчасні, в клініці чисто)))
Олена
Біла Церква, 07.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі в лікаря Бакшеєва та Давидянц, хочу подякувати за гарне відношення, швидке лікування, приймали вчасно. Також дякую дівчатам на рецепції за гарне ставлення до пацієнтів В клініці чисто, охайно Рекомендую
Наталія Василівна
Біла Церква, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Василівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та фахівців. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена клінікою,о особливо вдячна за лікування лікарю гастроентерологу Чернявській Марині Вікторівна за надані кваліфіковані поради в лікуванні. Марина Вікторівна лікар професіонал вищого рівня.Дуже вдячна за лікування!
Тетяна
Біла Церква, 21.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до фахівця та висловили щиру подяку на адресу нашого лікаря Чернявської Марини Вікторівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за кваліфіковану допомогулікарю Чернявська М В: уважна. доброзичлива.враховує всі скарги. Її лікування дуже допомогло З побажання успіхів в житті та роботі!!!
Пономаренко Світлана
Біла Церква, 20.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що наш лікар Чернявська Марина Вікторівна допомогла досягти позитивних результатів лікування і Ви задоволені результатом звернення. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Сейчас очень редко встретишь врача такого внимательного, отзывчивого , доброго и ответственного. Все это относится к прекрасному доктору гастроэнтерологу Марине Викторовне! Она у нас стала за столь долгое время почти семейным врачом. На прием ходит вся семья. У нее спокойным, приятный мягкий голос. От всего сердца рекомендую! Не пожалеете!
Людмила Іванівна
Біла Церква, 03.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Чернявської Марини Вікторівни. Зворушені Вашими щирими словами подяки та вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за професійну допомогу і за прекрасне ставлення до відвідувача за лкікування яке допомогло даведянц Ольга Ярославівнв
Надія Василівна
Біла Церква, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє Василівно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримав консультацію лікаря-гастроентеролога Чернявської Марини Вікторовни відразу у день звернення в ОН Клінік. Уважно вислухавши мої скарги, лікар спрямувала на необхідні аналізи і УЗД. Наразі завершую призначене лікування, почуваю себе вже набагато краще. Дякую Марині Вікторовні за професіоналізм! Сервіс в клініці на висоті!!! Все працює чітко. Рекомендую!
Іван
Біла Церква, 21.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Чернявської Марини Вікторівни. Раді, що Ви отримали позитивний результат лікування та залишилися задоволені спілкуванням з лікарем. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до медичного центру Он клінік, до лікаря гастроентеролога Давидянц Ольги Ярославівни. На рецепції зустріли добре ‚ розповіли все показали,дівчата Анна і Олена уважні, привітні, завжди готові допомогти, стараються записувати максимально зручно на прийоми. Пройшла обстеження і лікування, стан покращився, результатами задоволена. Лікар дуже уважно і кваліфіковано відносилась.Рекомендую!!!
Галина Петрівна
Біла Церква, 18.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино Петрівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашими фахівцями та результатом звернення до лікаря. Раді, що з допомогою Давидянц Ольги Ярославівни Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування в Давидянц О Я, назначила дообстеження таке як гастроскопія; процедура пройшла безболісно, Ткаченко Роман Вікторович провів обстеження дуже добре. Лікування в Ольги Ярославівна пройшло успішно Рекомендую!
Віра
Біла Церква, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Давидянц Ольги Ярославівни та Ткаченка Романа Вікторовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Давидянц О. Я. Правильно встановила діагноз та призначила лікування. Професіонал своєі справи. Дякуємо.
Наталія
Біла Церква, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дявидянц Ольга Ярославівна - прийомом задоволена. Все якісно та на вищому рівні. Бабак Микола Володимирович - лікар дуже педантичний та уважний до всіх деталей. Прийомом задоволена. Дякую
Анастасія
Біла Церква, 05.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів Давидянц Ольги Ярославівни та Бабака Миколи Володимировича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.