Logo
0 800 30 11 77
Доброго дня! Сейчас очень редко встретишь врача такого внимательного, отзывчивого , доброго и ответственного. Все это относится к прекрасному доктору гастроэнтерологу Марине Викторовне! Она у нас стала за столь долгое время почти семейным врачом. На прием ходит вся семья. У нее спокойным, приятный мягкий голос. От всего сердца рекомендую! Не пожалеете!
Людмила Ивановна
Біла Церква, 03.12.2023
Оцінка:
Отримав консультацію лікаря-гастроентеролога Чернявської Марини Вікторовни відразу у день звернення в ОН Клінік. Уважно вислухавши мої скарги, лікар спрямувала на необхідні аналізи і УЗД. Наразі завершую призначене лікування, почуваю себе вже набагато краще. Дякую Марині Вікторовні за професіоналізм! Сервіс в клініці на висоті!!! Все працює чітко. Рекомендую!
Іван
Біла Церква, 21.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Чернявської Марини Вікторівни. Раді, що Ви отримали позитивний результат лікування та залишилися задоволені спілкуванням з лікарем. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до медичного центру Он клінік, до лікаря гастроентеролога Давидянц Ольги Ярославівни. На рецепції зустріли добре ‚ розповіли все показали,дівчата Анна і Олена уважні, привітні, завжди готові допомогти, стараються записувати максимально зручно на прийоми. Пройшла обстеження і лікування, стан покращився, результатами задоволена. Лікар дуже уважно і кваліфіковано відносилась.Рекомендую!!!
Галина Петрівна
Біла Церква, 18.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Галино Петрівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашими фахівцями та результатом звернення до лікаря. Раді, що з допомогою Давидянц Ольги Ярославівни Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування в Давидянц О Я, назначила дообстеження таке як гастроскопія; процедура пройшла безболісно, Ткаченко Роман Вікторович провів обстеження дуже добре. Лікування в Ольги Ярославівна пройшло успішно Рекомендую!
Віра
Біла Церква, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віро. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів Давидянц Ольги Ярославівни та Ткаченка Романа Вікторовича. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Давидянц О. Я. Правильно встановила діагноз та призначила лікування. Професіонал своєі справи. Дякуємо.
Наталія
Біла Церква, 31.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дявидянц Ольга Ярославівна - прийомом задоволена. Все якісно та на вищому рівні. Бабак Микола Володимирович - лікар дуже педантичний та уважний до всіх деталей. Прийомом задоволена. Дякую
Анастасія
Біла Церква, 05.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до наших лікарів Давидянц Ольги Ярославівни та Бабака Миколи Володимировича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікування у гастроентеролога Давидянц Ольги Ярославівни було призначене мамі ефективне. Курс лікування підібраний кваліфіковано відповідно до скарг на самопочуття. Рекомендую звертатися до даного фахівця.
Покотило Лариса
Біла Церква, 30.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Щиро вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кошмар! Кошти на вітер! Лікаркапризначила ліки. В аптеці з'ясувалося, що вони відпускаються за рецептом. Звернувшись на наступний день до лікарки з проханням виписати рецепт отримали категоричну відмову. Лікар відмовилася виписати РЕЦЕПТ! Якістю самої консультації такаж не задоволені. Нічого не пояснила. Просто "пийте ліки, але вони все одно не допоможуть" і "здайте аналізи, щоб були" Який толк від такої консультації?
Юлія
Біла Церква, 28.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Шкодуємо, якщо у Вас склалося таке враження. На разі, не можемо предметно коментувати інформацію, викладену у відгуці. Зазначаємо, що у цьому випадку Ви не є пацієнтом клініки. Ми завжди йдемо назустріч нашим пацієнтам і готові допомогти у розв'язання будь-яких питань щодо обслуговування в наших клініках. Готові надати зворотний зв'язок по ситуації та будемо раді поспілкуватися особисто з пацієнтом за номером Служби контролю якості 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримала консультацію лікаря —гастроентерологічних Чернявської Дуже добра та приємна‘, уважна та доброзичлива Лікар від Бога
Грушина Любов
Біла Церква, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Чернявської Марини Вікторівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюся уже не перший раз до лікаря Давидець.Дуже хороший спеціаліст .
Катерина
Біла Церква, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Давидянц О.Я. - дуже чуйна та професіональна лікар. Усе детально пояснила, розписала лікування, порадила схему харчування. Лікування дієве, рекомендую лікаря.
Яна
Біла Церква, 23.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Яно. Нам приємно, що Ви залишились задоволеною консультацією нашого лікаря, а головне - що лікування є результативним. Дякуємо за відгук та рекомендації, здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась за консультацією до гастроентеролога Давидянц О.Я. Лікар зустріла мене дуже привітно, провела консультацію та огляд. Сподобалося, що дала багато рекомендацій та відповіла детально на всі мої питання. Бажаю клініці процвітання та хороших клієнтів.
Людмила Петрівна
Біла Церква, 24.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Сподіваємось бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.