0 800 30 11 77
Звертаюся уже не перший раз до лікаря Давидець.Дуже хороший спеціаліст .
Катерина
Біла Церква, 28.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Давидянц О.Я. - дуже чуйна та професіональна лікар. Усе детально пояснила, розписала лікування, порадила схему харчування. Лікування дієве, рекомендую лікаря.
Яна
Біла Церква, 23.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Яно. Нам приємно, що Ви залишились задоволеною консультацією нашого лікаря, а головне - що лікування є результативним. Дякуємо за відгук та рекомендації, здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась за консультацією до гастроентеролога Давидянц О.Я. Лікар зустріла мене дуже привітно, провела консультацію та огляд. Сподобалося, що дала багато рекомендацій та відповіла детально на всі мої питання. Бажаю клініці процвітання та хороших клієнтів.
Людмила Петрівна
Біла Церква, 24.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Сподіваємось бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була в лікаря Давидянц Ольги Ярославівни. Дуже дякую за кваліфікаційний прийом, побільше в нашій країні було б таких спеціалістів і людей. Хочу побажати лікарю здоров’я і всього найкращого.
Ніна
Біла Церква, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ніно. Нам приємно, що відвідування нашого спеціаліста було для Вас максимально комфортним та результативним. Раді, що Ви задоволені якістю медичної допомоги. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! Хочу подякувати Давидянц Ольгі Ярославовні. Дуже мені допомогла. Лікар розумна і привітна людина. Дякую Вам, що допомогли мені. Я довго хворіла, але Вона відразу поставила правильний діагноз і десь через тижень після початку лікування я відчула полегшення і зараз моя давня проблема вирішена. ДЯКУЮ!
Светлана
Біла Церква, 01.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що довірившись спеціалісту Давидянц О.Я. Ви змогли покращити якість життя та залишилися задоволені результатом лікування. Ольга Ярославівна кваліфікований спеціаліст з великим досвідом роботи, прагне знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, в чому ви змогли переконатися на власному досвіді. Будемо раді допомогти в разі необхідності та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до гастроентеролога Давидянц О. Я. з хворобою рефлюкс-езофагіт, гастрит. До цього лікувалася в іншого лікаря 3 місяці, але лікування не допомогло. Проходжу зараз лікування у Ольги Ярославівни. Вона направила на гастроскопію і призначила лікування. Почуваюся краще. Лікарем дуже задоволена. Персонал клініки і лікар сердечні та привітні. Враження дуже добрі. Бажаю їм міцного здоров’я і вдячних пацієнтів.
карта 91807
Біла Церква, 21.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо Вам за позитивний відгук про нашого лікаря. Діагностична процедура гастроскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до медцентру, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до гастроентеролога Давидянц Ольги Ярославівни з сильними болями в шлунку, печією. Лікар гарно опитав, обстежив, детально пояснив моє захворювання та етапи його лікування. У клініці зразу надали крапельне лікування, яке покращило мій стан. Лікування продовжую. Лікарю дякую. Рекомендую.
Ганна Петрівна
Біла Церква, 17.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно Петрівно. Дякуємо за позитивний відгук. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які використовують у своїй роботі сучасне обладнання, що сприяє ефективній діагностиці та лікуванню. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернувся до гастроентеролога Давидянц О.Я. зі скаргами на погане самопочуття зі сторони шлунка, лікар уважно вислухала, оглянула та визначила діагноз, призначила лікування і дообстеження. Пройшов усі обстеження, лікарем задоволений. Буду радити іншим людям звертатися до цього закладу.
Вячеслав
Біла Церква, 20.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, В'ячеславе. Раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом спостереження в нашому медичному центрі. Наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування пацієнта, враховуючи індивідуальні особливості кожного. Завжди раді допомогти в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийняли до клініки, незважаючи на те, що ми були без попереднього запису. Нас прийняли і лікар Давидянц Ольга Ярославівна призначила лікування, сподіваємось на швидке одужання та покращення самопочуття. Буду рекомендувати Вашу клініку знайомим і всім близьким, котрих знаю. Я дуже вдячний за професіоналізм лікарю.
Олена Іванівна
Біла Церква, 14.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено Іванівно. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашого медичного центру. Нам приємно, що Ви на власному досвіді змогли переконатися у високій кваліфікації нашого спеціаліста Давидянц О.Я. і залишилися задоволені результатом візиту. Бажаємо Вам здоров'я і завжди готові допомогти в разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулася до лікаря гастроентеролога Давидянц Ольги Ярославовної з болями в кишечнику. Майже одразу мене прийняли, оглянула, назначила лікування для полегшення мого стану в крапельницях. Після цього мені стало краще лікування ще продовжую. Дякую лікарю за кваліфіковану допомогу і турботу. Рекомендую
Тетяна
Біла Церква, 20.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Нам приємно, що в нашому медичному центрі Ви знайшли спеціаліста, якому можна довірити своє здоров'я. Ми раді, що звернення до нашого лікаря було ефективним і результативним для Вас. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до лікаря-гастроентеролога Давидянц О.Я за рекомендацією свого лікаря проктолога, отримав повну консультацію щодо харчування та первинного лікування. Ліка була ввічлива, бистро провела огляд і надала поради щодо подальшого здорового харчування.
Володимир
Біла Церква, 14.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за вибір нашої клініки. Ми раді, що в особі наших лікарів Ви знайшли спеціалістів, яким змогли довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Рекомендуємо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прохожу лікування у Давидянц О. Я., знаю її по гарних відгуках багатьох наших місцевих жителів, довелось звернутись через сильні болі в шлунку, виявивши ерозії, швидке і комплексне обстеження в клініці Доктор Про і гарно підібране комплексне лікування вже полегшило мій стан. Дякую лікарю, рекомендую.
Наталя
Біла Церква, 06.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталя. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом відвідування нашої клініки. У нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Лікар Давидянц О.Я. зарекомендувала себе як спеціаліст, який здатен ефективно впоратися з проблемами різної складності. В чому Ви змогли переконатися особисто. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Біла Церква, б-р Олександрійський, 25/2

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.