Відгук Надія Миколаївна від 15.05.2026 про лікаря Давидянц Ольга Ярославівна
Дуже задоволена лікуванням в ОН клінік, особлива подяка лікарю ендоскопісту Васильєву Євгену Олександровичу за комфортно проведену процедуру а також лікарю гастроентерологу Давидяну Ользі Ярославівні за вірно підібране лікування яке мені допомогло. Дуже вдячна людяність та приємне перебування в клініці.
Лікар:
Давидянц Ольга Ярославівна
Доброго дня, Надіє. Щиро дякуємо за Ваші теплі слова й довіру до нашої клініки та лікарів. Нам приємно знати, що підібране лікування допомогло Вам почуватися краще, а діагностична процедура пройшла абсолютно комфортно. Наша команда завжди прагне поєднувати високий професіоналізм із турботою, щоб Ви почувалися затишно. Раді бути Вашою надійною опорою у питаннях здоров'я. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік