Відгук від Вадим 13.12.2021

Завдяки Ганні Анатоліївні нарешті позбавився проблеми, яка мене довго мучила - геморой. Малоінвазивне лікування було проведено швидко та максимально професійно, потім лікар регулярно проводив огляд, щоб уникнути ускладнень та координував процес відновлення. Анна Анатоліївна протягом усього процесу лікування підбадьорювала мене своїм гумором та позитивним настроєм, що дуже важливо за наявності таких делікатних проблем. Ганно Анатоліївно, потрапити до Вас у руки – це справжнє щастя пацієнта, навіть не хочу розглядати варіант, якби я прийшов до іншого лікаря. Ніколи не втомлюся Вам говорити "дякую" за Ваше сумлінне та уважне ставлення до роботи та до мене. Ви є прикладом для всіх працівників медицини. У разі появи відповідних проблем не бійтеся і не соромтеся йти до лікаря, а йдіть на прийом до Анни Анатоліївни. Своє здоров'я треба довіряти професіоналам.
Вадим
Дніпро, 13.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за теплі слова на адресу нашого фахівця. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені результатом лікування та рівнем обслуговування у нашому медичному центрі. Завдяки сучасним малоінвазивним методикам лікування пацієнти мають можливість швидко вирішити проктологічні проблеми, без тривалого відновлювального періоду та госпіталізації. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Хочу привітати із Днем медичної сестри Ольгу, яка працює з Руфановою Ганною Анатоліївною. Олечко, ви справжній професіонал і доброї душі людина! Дякую вам за все, люблю вас і кажу велике спасибі за вашу працю!
Татьяна , 12.05.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки