Відгук від Тетяна 12.12.2021

Діагноз лікар поставила, але після прийому почалася психологічна тиснява: «А ви взяли грошики?» «я випускаю інноваційний засіб, який допоможе від усіх хвороб» «якщо ви купите аптечні засоби, то після лікування у вас буде операція» «всі аптечні засоби призводять до операцій» «мої креми за 3,5 тисячі (мені призначили 3 пакетики, за 15 днів потрібно було 3,5 тисячі віддати) лікують від усього». За складом креми це: 50% вазелін 50% концентрат півонії або ромашки. Враження негативне: заплати гроші за прийом (410 грн) + віддай 3,5 тисяч за чудо креми.
Тетяна
Дніпро, 12.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важлива думка кожного пацієнта. Хочемо відзначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги, всі призначення мають рекомендаційний характер. При виборі лікувальної тактики лікар рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант виходячи з об'єктивних клінічних даних. Пацієнт має право погоджуватися чи ні із запропонованою тактикою і приймає рішення на власний розсуд. Детальнішу інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні за найвищий професіоналізм та тепле ставлення до своїх пацієнтів! Тепер моя попа в повному порядку, величезне Вам дякую!;) Перемога буде за нами!)
Артем , 29.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки