Відгук від Номер картки 699533 26.11.2021

Доброго дня хочу подякувати дуже чудовому доктору Руфанову А.А за її професіоналізм. Я звернувся до лікаря з кровотечею, випаданням вузлів та дискомфортом. Так лікування звичайно не дешеве, але воно того варте. Анна Анатоліївна запропонувала мені зробити процедуру фотокоагуляції та поставити латексові кільця. За 6 сеансів у мене все пройшло і тепер можу жити повноцінним життям без болю та дискомфорту. Дуже дякую Вам, Анно Анатоліївно, за те, що допомагаєте людям.
Номер картки 699533
Дніпро, 26.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. У медичних центрах нашої Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування проктологічних проблем, які дозволяють обійтись без відриву від звичного способу життя та без радикального оперативного втручання. Нам приємно, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли вирішити неприємну проблему та значно підвищити якість життя. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Проходжу лікування у Руфанової Ганни Анатоліївни. Звернулась саме до цього лікаря, тому що 6 років тому у неї успішно пройшов лікування мій син, позбавившись за два тижні проблеми, яка турбувала декілька років. Зі своєю проблемою звернулась в клініку після лікування різними засобами, які не мали результату. Зараз триває мій курс...
Наталія , 23.05.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки