Відгук від Ксенія 21.09.2021

Через таких непорядних лікарів, як Руфанова А. А., кому тепер довіряти. Оцінила звичайний геморой в 40 тисяч + купу дорогих аналізів взагалі незрозуміло навіщо. Вона так переконливо розповідала, що методом фотокоагуляції геморой зникає назавжди, але виявляється, це просто комерційний проект. Загалом подарувала я ОН Клінік 10 тисяч, вчасно одумалася, ледь кредит не взяла. Анна Анатоліївна, вам не соромно?! До вас же люди за допомогою ідуть. Керівництво клініки обіцяли розібратися, але своїх же не знають, так? Гроші мені ніхто не збирається повертати. Це зрозуміло. Будьте уважніше з вибором лікаря і не дайте себе обдурити. Анна Анатоліївна, віділлються кішці мишкіни сльози.
Ксенія
Дніпро, 21.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Оксано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в нашій клініці офіційно надаються платні медичні послуги відповідно до затвердженого прайсу. Проводиться комплексний прийом фахівця з профільним оглядом, інструментальною діагностикою. Лікар пропонує оптимальні варіанти лікування виходячи з клінічної картини, показань і очікуваної ефективності обраної методики. Всі результати з комплексного прийому пацієнта зберігаються в клініці, в тому числі фотофіксація виявленої патології. Пацієнт на свій розсуд може погоджуватися чи ні з думкою лікаря і запропонованою тактикою. Всі призначення носять рекомендаційний характер. Хочемо зазначити, що за роки своєї професійної діяльності лікар Анна Анатоліївна заслужила безліч подяк від задоволених результатом лікування пацієнтів. Тому як оцінити якість лікування можна лише отримавши його в повному обсязі. Якщо Ви переосмислити ситуацію і прийміть рішення продовжити лікування в нашій клініці - звертайтеся, ми завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні за найвищий професіоналізм та тепле ставлення до своїх пацієнтів! Тепер моя попа в повному порядку, величезне Вам дякую!;) Перемога буде за нами!)
Артем , 29.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки