Відгук від Ярослав 14.02.2020

Дуже вдячний лікарю Лаппо А.О. за професіоналізм. Чуйне ставлення до пацієнтів, сучасне обладнання та передові технології – це візитка «ДоктоПРО». Швидко і без особливих болей та обмежень вирішена проблема геморою 2 ступеню. Не жалкую, що звернувся. Буду радити всім знайомим вашу клініку. Побільше би таких людей в медицині.
Ярослав
Чернігів, 14.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ярославе. Вдячні Вам за позитивний відгук. Раді знати, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли позбутися неприємної проблеми та значно покращити якість життя. Малоінвазивні методики, які використовують наші спеціалісти, дають можливість позбутися від геморою в комфортних умовах та без відриву від звичного ритму життя. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Лаппо Андрій Олександрович

Я звернулася за допомогою до ОН Клінік до проктолога з не дуже «зручним питанням» «як для мене». Моїм лікуючим лікарем був Лаппо А.О., мені були зроблені медичні процедури, після яких всі проблеми зникли. Результатом і лікарською допомогою я залишилася задоволена! Звертайтеся, не соромтеся до лікарів ОН Клінік, не затримуйте дорогоцінний...
Марина , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Чернігові