0 800 30 11 77

Відгук від Вікторія 24.08.2021

Хочу висловити величезну подяку доктору Руфановій Ганні Анатоліївні! Вона позбавила мене від багаторічної проблеми (гемороїдальні вузли і тріщини). Після кваліфіцірованноой консультації і обстоятельгого огляду був відразу поставлений діагноз, стадія і призначений найкращий варіант усунення - безопераційне малоінвазивне лікування (лазерна вапорізація гемороїдальних вузлів). У Анни Анатоліївни золоті руки, все було зроблено швидко, чітко і ефективно! Детальні призначення, консультації та контрольні огляди протягом усього відновного періоду! Комплексне лікування не тільки проблеми, а й виявлення її джерела (напрямок на консультаціію до гастроентеролог). Анна Анатоліївна привела мене до остаточного одужання! Дуже задоволена, що зважилася і потрапила в руки до чудового фахівця! Весь період лікування пройшов на найвищому рівні, звертайтеся до Анни Анатоліївні і не затягуйте зі своєю проблемою! Ви опинитеся в надійних, досвідчених руках !!!
Вікторія
Дніпро, 24.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова про нашого лікаря. Раді, що під наглядом нашого фахівця Ви змогли вирішити проблему, що викликала занепокоєння. Руфанова Анна Анатоліївна досвідчений, уважний і висококваліфікований фахівець, в професійних якостях якої Ви переконалися на власному досвіді. Малоінвазивні методики, які використовуються в Мережі наших медичних центрів, дозволяють позбутися від геморою швидко, в комфортних умовах і без зміни звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Доброго дня. Висловлюю подяку «ОН Клінік Дніпро» за можливість отримувати кваліфікаційні послуги сучасними передовими технологіями, за привітних дівчат на рецепшині, за чистоту, яку підтримають прибиральниці. Велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні, чутлива, уважна, позитивна, хочу сердечно подякувати лікарю, яка своїм професіоналізмом і знаннями змогла створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе...
Леся , 22.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Дніпрі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.