0 800 30 11 77

Відгук від Олена 20.08.2021

Олена № карти 657324 У серпні 2021 роки я звернулася до Руфанової Анни Анатоліївни із запущеною проблемою геморою - професіоналу найвищого класу, лікаря від Бога. Вона настільки доброзичлива, тактовна, делікатна і чуйна, що з нею перестаєш соромитися. А її чарівна посмішка просто вбиває на повал. Коли підходила до кабінету з такою проблемою, що соромно говорити, навіть не знала, як себе вести (до проктолога я звернулася перший раз). І раптом тебе зустрічає фея з чарівною посмішкою і весь сором залишається за дверима. Одні позитивні емоції виникають при вигляді цього дивного унікального Лікаря. Висловлюю щиру подяку моєму лікареві Анні Анатоліївні за її працю, за її золоті руки! Після операції, знеболюючі таблетки допомагали тільки з її рук. Величезне спасибі Вам за якісне лікування, уважне ставлення і високий професіоналізм! Дуже рада, що потрапила саме до Вас, Анно Анатоліївно! Величезне спасибі Вам, за надану мені допомогу!
Олена
Дніпро, 20.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за розгорнутий відгук. Рівень довіри і психологічний комфорт під час лікування є важливими факторами в швидкому досягненні позитивного результату. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми розуміємо, наскільки важливим є для пацієнта позитивний емоційний зв'язок з лікуючим лікарем і раді, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасними малоінвазивними методиками, які застосовуються в медичних центрах нашої Мережі, сприяють якісному і ефективному лікуванню. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Доброго дня. Висловлюю подяку «ОН Клінік Дніпро» за можливість отримувати кваліфікаційні послуги сучасними передовими технологіями, за привітних дівчат на рецепшині, за чистоту, яку підтримають прибиральниці. Велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні, чутлива, уважна, позитивна, хочу сердечно подякувати лікарю, яка своїм професіоналізмом і знаннями змогла створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе...
Леся , 22.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Дніпрі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.