0 800 30 11 77

Відгук від Тетяна 21.06.2021

Коли 4 травня 2021 роки я виявила у себе характерні ознаки такої неприємної хвороби як геморой, я вже чула про дуже важке і довге лікування від батьків і знайомих, які зіткнулися з нею. У всіх був різний досвід, але я вирішила для себе, що хочу отримати адекватне, якісне і найголовніше оперативне лікування. Тому я відразу зайнялася пошуками лікаря і клініки. Спочатку мені було страшно і неприємно від однієї думки, що я піду до лікаря і він буде мене оглядати "там", особливо якщо це буде чоловік. В інтернеті я знайшла багато лікарів жінок і однієї з них була Руфанова Анна Анатоліївна. Мене привабило велику кількість хороших відгуків і також хороша репутація клініки. Я знала, що в цій клініці в одній з перших в Дніпрі почали безболісно і ефективно лікувати геморой, а це значить, що у лікарів тут є великий і хороший досвід. Коли я прийшли в клініку, мені сподобалося те, що прийом пройшов із застосуванням камери, тобто я змогла побачити на фото стан моєї прямої кишки і побачила що проблема таки є і її необхідно вирішувати комплексно. Анна Анатоліївна була дуже уважна, акуратна і делікатно провела огляд. Роз'яснила причини і фактори ризику при такій захворюванні як геморой. Я і сама цікавилася цією проблемою і знаю, що для уникнення в подальшому розвитку складних патологій та можливої ​​онкології - геморой краще прибрати. Я прекрасно усвідомлювала, що лікування буде не дешевим, але я повірила лікарю і не пошкодувала. Вже після двох тижнів застосування мазей я відчула себе набагато краще, хоча я і не відчувала болю, але певний дискомфорт все ж був. Це все пройшло після застосування мазей. Після завершення курсу мазей, я вирішила, що необхідно все ж довести справу до кінця і Анна Анатоліївна провела мені видалення геморою лазером. Це було не боляче. Я відчувала дискомфорт після операції звичайно, мені було страшно ходити в туалет, але я виконувала всі призначення лікаря і вже через два тижні все пройшло. Анна Анатоліївна дуже уважно роз'яснила мені як мені слід доглядати за собою, як змінити харчування, як знизити хворобливість в післяопераційний період. Лікування не бюджетне це правда, але в нього входить два прийоми для огляду, аналізи крові на всі інфекції і на згортання крові, а це не дешево. Тому якщо взяти до уваги всі ці нюанси і знати що ви довіряєтеся професіоналам, то виходить не так вже й дорого. Зате я розумію, що я позбулася цієї проблеми надовго і далі все залежить тільки від мене. Спасибо большое за уважність, делікатність і почуття гумору. Мені було легко і приємно проходити лікування.
Тетяна
Дніпро, 21.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо Вам за розгорнутий відгук і добрі слова про нашого лікаря Руфанову А.А. Своєчасне звернення за медичною допомогою і вчасно розпочате лікування - запорука здоров'я і ефективності лікування. Малоінвазивні методики дозволяють позбутися від проктологічних проблем в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Ми раді, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я, а також під її наглядом Вам вдалося істотно підвищити якість життя. Ми піклуємося, щоб всі наші пацієнти почували себе максимально комфортно, і пропонуємо якісний медичний сервіс і індивідуальний підхід. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого медичного центру. Не забувайте про профілактичны огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Висловлюю щиру подяку працівникам ОН Клінік і особисто лікарю Руфановій А.А. за чуйне ставлення до пацієнтів та високий професіоналізм.
888990 , 12.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Дніпрі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.