0 800 30 11 77

Відгук від Наталія 29.05.2021

Сьогодні проходила колоноскопію. Процедуру, про яку мільйон міфів і страшилок в інтернеті. Відгук відразу в перші 20 хвилин після її закінчення пишу. Якщо ви, як я, переживаєте, до кого звернутися, запам'ятайте цих чудових фахівців: доктор Коротких Ольга Сергіївна, анестезіолог Вахренева Ірина Григоріївна і медична сестра Інна. Вони чудові! Зробили все швидко, професійно і дуже тактовно. Перед процедурою намагалися максимально розслабити, і після були дуже люб'язні. І жодних больових відчуттів ні під час (бо спасибі медикаментозному сну), ні після (бо спасибі високої кваліфікації медиків). Величезне спасибі вищезгаданим медикам цієї клініки! І всім, хто боїться, - це бентежна спочатку процедура, але зовсім не страшна :)
Наталія
Харків, 29.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Діагностична процедура колоноскопія має велику цінність для постановки діагнозу і вибору тактики подальшого лікування. Раді знати, що процедура пройшла для Вас в комфортній атмосфері і Ви задоволені результатом. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Коротких Ольга Сергіївна

Була у лікаря Коротких О.С. на колоноскопії та двічі записувала маму до Ольги Сергіївни на гастроскопію. Дуже уважний та кваліфікований лікар. Завжди коректно та детально відповідає на всі питання. Дякуємо лікарю!
Марина , 30.11.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Харкові (м. Пушкінська)

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.