0 800 30 11 77

Відгук від Олена 20.05.2021

Хочу висловити свою подяку прекрасного лікарю-педіатру Литвинової Мар'яні Володимирівні. Потрапили до неї абсолютно випадково, у нас захворів однорічний малюк, а в звичайній поліклініці районні лікарі відмовилися прийти навіть послухати (за що ми їм вдячні), тому що завдяки цьому швидко зібралися і поїхали в ОН Клінік. Наша лікарка дуже уважно оглянула дитину, на ранній стадії визначила захворювання і призначила необхідну терапію. Всі необхідні обстеження та аналізи ми зробили протягом пів години, не сидячи в чергах. 24/7 була з нами на зв'язку, кожен день цікавилася здоров'ям дитини, спілкувалася з нею в ігровій формі. Нам пояснювала все доступно. Дала рекомендації на майбутнє. Дуже рекомендую! На ресепшені дуже привітні діватка, а картинки та лапки на стійці дуже порадували дитини)
Олена
Харків, 20.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний і інформативний відгук про нашо медичний центр і фахівця. Раді, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря Литвинової М.В. Ми розуміємо, наскільки важливим є позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу і медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Літвінова Мар’яна Володимирівна

Хочу сказати велике спасибі докторові Литвиновій Мар'яні Володимирівні. Протягом року зверталися до неї не один раз. Дуже уважно проводить огляд і легко ладнає з дитиною. Лікування завжди ефективне. Ми дуже задоволені, а наша дитина здорова!!
Олена , 10.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.