0 800 30 11 77

Відгук від Надія 12.04.2021

Добрий день) Сьогодні я успішно закінчила курс лікування у лікаря-проктолога Руфанової Анни Анатоліївни. Дорогий мій доктор, низький Вам уклін за професіоналізм, золоті руки, доброту і чуйність. Я потрапила до Ганни Анатоліївні у занедбаному стані, але завдяки професіоналізму доктора, я швидко пішла на поправку. Окремо хочу звернути увагу на відгуки людей, які пишуть, що лікування у Анни Анатоліївни "здирництво", що вона "впарюють" свої мазі. Мені від душі образливо читати такі відгуки, знаючи, що це неправда. До відвідування лікаря я лікувалася аптечними мазями і свічками Прокто-Гливенол, Реліф. Пішла купа грошей, ефект-короткочасний. Я медсестра і дохід мій невеликий. Для інтересу подивіться скільки коштують в аптеці ці мазі і порахуйте на скільки їх вистачає. Анна Анатоліївна допомогла розірвати цей нескінченний коло. Лікування у мене було тривале, багатоетапний. Але жодного разу лікар не призначила мені гормональних дорогих мазей і свічок. Я пройшла десятиденний курс мазями Орніт, вони мені на певному етапі дуже допомогли і обійшлися не дорожче, ніж ті мазі, що я брала в аптеці. Повірте, я знаю про що кажу і тому я рекомендую такого доктора як Анна Анатоліївна) Тепер я буду до неї приходити раз на пів року для профілактики, що б не допустити такого жаху, що був .А хто сумнівається кажу, не втрачайте час, як це робила я, довіртеся лікаря, слухайте і виконуйте! Все швидко налагодиться) Всім здоров'я)
Надія
Дніпро, 12.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надія. Дякуємо за позитивний відгук. Нам дуже приємно, що в особі нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Своєчасне звернення за медичною допомогою є запорукою ефективної діагностики та лікування. Ми раді, що під наглядом нашого лікар, Ви змогли вирішити неприємну проблему і залишилися задоволені результатом. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються медичними центрами нашої Мережі, і пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У наших медичних центрах успішно застосовується комплексне лікування унікальними ізраїльськими препаратами, які допомагають пацієнтам досягти тривалої ремісії і поліпшити якість життя. Нам важливо знати, що Ви задоволені рівнем сервісу і медичного обслуговування. Рекомендуємо не забувати про профілактичних оглядах і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Висловлюю щиру подяку працівникам ОН Клінік і особисто лікарю Руфановій А.А. за чуйне ставлення до пацієнтів та високий професіоналізм.
888990 , 12.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Дніпрі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.