Відгук від Ольга 05.02.2021

Хочу висловити подяку лікарю Орлової Олені Миколаївні за наданий професіоналізм, її працю і уважне ставлення до пацієнта. Завдяки її грамотному і професійному призначенню я здолала Covid-19 без наслідків та ускладнень. Уміння донести до пацієнта лікування і інформацію, яка необхідна для одужання, це ДУЖЕ важливо, особливо своєчасно! Окремо хочу відзначити прекрасні людські якості. Величезне спасибі Вам, Олена Миколаївна! Бажаю всім знайти такого лікаря, який допоможе в скрутну хвилину і зробить все, щоб ви були здорові.
Ольга
Харків, 05.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за розгорнутий відгук і вибір нашого медичного центру. Лікар Орлова О.М. - досвідчений і кваліфікований спеціаліст, яка комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнта. Хочемо зазначити, гарною підмогою для лікарів є потужна матеріально-технічна база клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби. Сподіваємося, Ваш відгук буде корисний для багатьох потенційних пацієнтів. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Орлова Олена Миколаївна

Дуже вдячна Олені Миколіївні Орловій! Маю повний "букет" хронічних захворювань, і лікар поставилася до такої пацієнтки з великим розумінням, надала слушні поради, навіть щодо таких проблем, які я ще й не встигла озвучити! Бажаю всім, якщо і порапляти до лікаря, то лише до такого!
Наталія , 16.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-терапевти в Харкові (м. Палац Спорту)