Відгук від Світлана 05.11.2020

Перший раз відвідала вашу клинку дуже вдячна за якісне обслуговування, хороший персонал, фахівці на найвищому рівні, кваліфіковано надали допомогу. Окреме спасибі і подяку фахівцям Руфановій Ганні Анатоліївні та Валерії Валеріївні Черевичній. Дуже хороші фахівці, приємні люди. Дуже вдячна, велике спасибі.
Світлана
Дніпро, 05.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлана. Спеціаліст Анна Анатоліївна Руфанова давно зарекомендувала себе як лікар здатний ефективно впоратися з проблемами різної складності. Малоінвазивні методики та сучасне обладнання, що застосовуються в клініках нашої Мережі, допомагають вирішити неприємні проблеми без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

№711210 Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні. Дуже приємно і легко було проведено консультацію, незважаючи на мою настороженість перед прийомом, враховуючи яка делікатна у мене виникла проблема. З перших секунд консультації Ганна Анатоліївна прихилила до себе, все пояснила, підняла настрій та призначила лікування. Сприятливому лікуванню вплинуло моє своєчасне звернення...
Карина , 06.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки