Відгук від Наталія 12.02.2020

Дуже вдячна доктору Руфановій Ганні Анатоліївні за професіоналізм, чуйність, людське ставлення до паціента. Я ніяк не могла повірити, що операція з видалення гемороїдального вузла могла пройти за хвилину, безболісно і без крові. Персонал клініки Супер !!! Всім раджу звертатися в клініку! Не пошкодуєте!!!
Наталія
Дніпро, 12.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Спеціаліст Анна Анатоліївна Руфанова давно зарекомендувала себе як лікар здатний ефективно впоратися з проблемами різної складності. Малоінвазивні методики та сучасне обладнання, що застосовуються в клініках нашій Мережі, допомагають вирішити проктологічні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Хочу висловити величезну подяку докторові Руфановій Ганні Анатоліївні, Людині з великої літери та чудовому фахівцю! Анна Анатоліївна витягла мене в буквальному значенні цього слова з великої халепи. 23.02.22 в Харкові в мене була планова операція з видалення геморою, але у зв'язку з наступними подіями мене евакуювали до родичів у РБ,...
Остапенко Лариса , 22.09.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки