Відгук Катерина від 13.05.2026 про лікаря Богдан Каміла Василівна
Пані Богдан Каміла Василівна надзвичайна лікарка, уважно ставиться до пацієнта, працює швидко та професійно. На прийомі панує атмосфера довіри та спокою, що дуже важливо коли йдеться про здоров'я. Щиро рекомендую як спеціаліста УЗД, обов'язково звертатимусь і надалі!
Лікар:
Богдан Каміла Василівна
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Богдан Каміли Василівни. Приємно знати, що Ви почувалися комфортно під час прийому, а уважне ставлення нашого спеціаліста допомогло створити належну атмосферу спокою та довіри. Ваша рекомендація та готовність звертатися до нас надалі — найкраще підтвердження якості нашої роботи. Залишаємося поруч з Вами та завжди готові допомогти у разі необхідності. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік