Відгук Марія від 12.05.2026 про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна
Пройшла лікування у лікаря Руфанової препаратами «Орніт» 15, 20, 13. Лікування пройшло досить швидко, без ванночок та інших додаткових засобів. Максимально задоволена лікарем, лікуванням та ставленням до пацієнта❤️
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Маріє. Щиро дякуємо за Ваш відгук. Нам приємно знати, що лікування пройшло швидко і комфортно та Ви залишилися задоволені ставлення нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік