Відгук від Остапенко Лариса 22.09.2022

Хочу висловити величезну подяку докторові Руфановій Ганні Анатоліївні, Людині з великої літери та чудовому фахівцю! Анна Анатоліївна витягла мене в буквальному значенні цього слова з великої халепи. 23.02.22 в Харкові в мене була планова операція з видалення геморою, але у зв'язку з наступними подіями мене евакуювали до родичів у РБ, де мені довелося відновлюватися після операції та лікувати ускладнення, що виникли після неї. Там мені знову провели 2 операції і сказали, що проблема зникла. Повернувшись в Дніпро, проблема виникла з новою силою (хр. анальна тріщина). Волею випадку я потрапила на прийом повністю не вірячи, що це пекло колись закінчиться! Анна Анатоліївна підібрала мені схему лікування, попередивши, що лікування буде не швидким, але результат буде відмінним. Крім того, Анна Анатоліївна, відмінний психотерапевт на всьому шляху лікування підтримувала мене і вселяла надію. І ось цей день настав !!! Сьогодні на прийомі лікар мені сказала, що цей жах позаду !!! Велике вам спасибі за все, Анна Анатоліївна!!!! Звертайтеся до такого чудового лікаря!!!!номер картки793477
Остапенко Лариса
Дніпро, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Ларисо, доброго дня. Дякуємо Вам за щирий та змістовний відгук про історію звернення до лікаря. Ми радіємо, що Анна Анатоліївна змогла допомогти Вам позбутися неприємної проблеми зі здоров'ям. Безумовно, встановлення довірливих відносин з лікарем та відповідальне виконання пацієнтом всіх лікарських призначень дають змогу пришвидшити бажаний результат лікування. Міцного Вам здоров'я, будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Картка номер 236310 Руфанова Анна Анатоліївна дуже хороший лікар! Щиро рекомендую та дуже дякую за нове життя без болю та проблем!
Олена , 01.12.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки