0 800 30 11 77

Відгук від 108283 30.07.2022

Хочеться подякувати адміністрації ОН Клінік за продуманий підхід до організації всього процесу лікування, починаючи з роботи ресепшна, закінчуючи прийомом лікарів. Але особливу подяку хочеться висловити лікарю-проктологу РУФАНОВОЇ Ганні Анатоліївні! Вперше звернулася до неї у 2012р. Лікування було оперативним та консервативним. Ганна Анатоліївна завжди була на зв'язку. Протягом 10 років у мене ремісія. Достатньо планових консультацій та підтримуючої терапії. За проктологічних проблем дуже рекомендую звертатися до РУФАНОВОЇ Г.А., про такі говорять: "Лікар від Бога"!!!
108283
Дніпро, 30.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за довготривалу співпрацю з клінікою та щирий відгук. Ваша історія звернень до клініки ще раз підкреслює, що відповідальне виконання пацієнтом всіх рекомендацій лікаря є запорукою бажаного та стабільного результату. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Доброго дня. Висловлюю подяку «ОН Клінік Дніпро» за можливість отримувати кваліфікаційні послуги сучасними передовими технологіями, за привітних дівчат на рецепшині, за чистоту, яку підтримають прибиральниці. Велика подяка Руфановій Анні Анатоліївні, чутлива, уважна, позитивна, хочу сердечно подякувати лікарю, яка своїм професіоналізмом і знаннями змогла створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе...
Леся , 22.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Дніпрі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.