Відгук від Карина 06.06.2022

№711210 Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні. Дуже приємно і легко було проведено консультацію, незважаючи на мою настороженість перед прийомом, враховуючи яка делікатна у мене виникла проблема. З перших секунд консультації Ганна Анатоліївна прихилила до себе, все пояснила, підняла настрій та призначила лікування. Сприятливому лікуванню вплинуло моє своєчасне звернення до проктолога і я дуже рада, що потрапила саме до доктора Руфанової. Все обійшлося без операції, добре допомогли медикаменти, призначені лікарем. Тому з упевненістю можу сказати, що Ганна Анатоліївна фахівець своєї справи на усі 100%!
Карина
Дніпро, 06.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Карино. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією лікування у нашій клініці. Щиро радіємо, що Ви задоволені результатом лікування. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Всім людям миру, наснаги та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні за найвищий професіоналізм та тепле ставлення до своїх пацієнтів! Тепер моя попа в повному порядку, величезне Вам дякую!;) Перемога буде за нами!)
Артем , 29.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки