Відгук від Наталія 23.05.2022

Проходжу лікування у Руфанової Ганни Анатоліївни. Звернулась саме до цього лікаря, тому що 6 років тому у неї успішно пройшов лікування мій син, позбавившись за два тижні проблеми, яка турбувала декілька років. Зі своєю проблемою звернулась в клініку після лікування різними засобами, які не мали результату. Зараз триває мій курс лікування препаратами клініки і вони дають добрий результат. Дякую доктору - уважній, знаючій свою справу і дуже позитивній людині!
Наталія
Дніпро, 23.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Наталіє. Дякуємо за щирий відгук та довіру до клініки. Нам дуже приємно знати про позитивну динаміку лікування наших пацієнтів, бо головне в лікувально-діагностичному процесі - ефективний результат та одужання пацієнта. Рекомендуємо виконувати всі призначення лікаря та не забувати про періодичні профілактичні огляди.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Велике дякую Руфановій Ганні Анатоліївні за її професіоналізм, людяність, співчуття! Завжди все розкаже та підкаже, відповість на всі запитання! До таких лікарів не страшно звернутися, прийом проходить дуже легко і не соромно обговорити все, що турбує! Дуже, дуже вдячна за якісне лікування, Рекомендую звертатись за допомогою хто має такий недуг...
831007 , 11.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки