Відгук від 719635 20.01.2022

Добрий день! Довго шукала лікаря тому, що в цій делікатній спеціалізації зустрічається більше чоловіків, ніж дівчат. Я не боюся лікарів, але проктолог — це, звичайно, було ще те випробування, я дуже переживала перед першим візитом. І в On Clinic я зустріла чудового, висококваліфікованого, відповідального лікаря Руфанову Ганну Анатоліївну, яка допомогла вирішити мою проблему. Я залишилася дуже задоволена лікуванням та його результатом. Хочу висловити подяку та вдячність, Ганні Анатоліївні, за високий професіоналізм, неформальний підхід до виконання своїх обов'язків, за теплоту спілкування, прагнення підтримати, вселити впевненість та оптимізм.
719635
Дніпро, 20.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо, що виявили нам свою довіру. Лікар Руфанова Г.А. є професіоналом своєї справи, використовує у своїй роботі новітню діагностичну апаратуру та методики лікування, що дозволяє максимально швидко та безболісно надати необхідну допомогу пацієнтові. Щиро раді, що звернення до «ОН Клінік Дніпро» було для Вас комфортним на всіх етапах. Завжди раді допомогти. Будьте здорові та не забувайте про профілактичні візити.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Проходжу лікування у Руфанової Ганни Анатоліївни. Звернулась саме до цього лікаря, тому що 6 років тому у неї успішно пройшов лікування мій син, позбавившись за два тижні проблеми, яка турбувала декілька років. Зі своєю проблемою звернулась в клініку після лікування різними засобами, які не мали результату. Зараз триває мій курс...
Наталія , 23.05.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки