0 800 30 11 77

Відгук від Олена 10.01.2022

Хочу висловити щиру вдячність Руфановій Ганні Анатоліївні за те, що завдяки їй я позбавилася делікатної проблеми, пов'язаної з проктологією. Збиралася зайнятися лікуванням багато років, але мене весь час щось зупиняло, тому що дуже боялася і соромилася... без залякування і згущення фарб допоможе вам позбутися проблеми, що вас турбує. Лікування недешеве, але, повірте, вартує цих грошей. Лікар завжди на роботі, завжди в хорошому настрої, терпляче відповідає на всі ваші запитання, маніпуляція проходить швидко та практично безболісно. Від щирого серця бажаю Ганні Анатоліївні і всій клініці подальших професійних досягнень і всього найпрекраснішого!!! Добре, що в нашому місті є такі лікарі, як Ганна Анатоліївна! З величезною подякою, Олена
Олена
Дніпро, 10.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю історією лікування делікатної проблеми у стінах нашого медичного центру. Лікар Руфанова О.О. висококваліфікований спеціаліст, використовує щадні малоінвазивні методи лікування, завдяки яким вирішити проктологічні проблеми можливо швидко та без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Висловлюю щиру подяку працівникам ОН Клінік і особисто лікарю Руфановій А.А. за чуйне ставлення до пацієнтів та високий професіоналізм.
888990 , 12.03.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Дніпрі

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.