Відгук від Катерина 06.01.2022

Доброго дня. Хочу залишити тут відгук про свого лікаря Руфанової Анну Анатоліївну. Я дуже рада, що потрапила зі своєю проблемою саме до неї! Лікування проходило завжди з ноткою позитиву, хоча процедури не приємні. Ганна Анатоліївна завжди підбадьорювала, давала надію та віру в себе! Вона професіонал своєї справи, мініатюрна, мила, комунікабельна та завжди у гарному настрої. Приходити до неї було задоволення. Дякую за те, що вилікувала від не дуже приємного захворювання, я сердечно їй вдячна і раджу як професійно лікарю
Катерина
Дніпро, 06.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за відгук та Вашу довіру. Нам приємно, що у особі нашого спеціаліста Руфанової А.А. Ви знайшли лікаря, котрому змогли довірити своє здоров'я. Справді, прийом пацієнтів відбувається у максимально комфортних умовах, у чому Ви змогли переконатися особисто. Сподіваємось, Ваші рекомендації будуть корисні для потенційних пацієнтів. Не забувайте про профілактичні огляди та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Хочу висловити величезну подяку Руфановій Ганні Анатоліївні за найвищий професіоналізм та тепле ставлення до своїх пацієнтів! Тепер моя попа в повному порядку, величезне Вам дякую!;) Перемога буде за нами!)
Артем , 29.06.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки