Відгук від Мирослава 17.12.2021

Велика подяка Руфановій Ганні Анатоліївні! Лікар з Великої Букви, Ангел із чарівними руками! Багато хороших слів можна сказати, але не висловити, що відчуваєш усередині. Я звернулася до лікаря за порадою свого керівника, яка 10 років тому побувала в умілих руках Ганни Анатоліївни та дуже задоволена результатом. Моя історія дуже складна, з проблемою гемморою та внутрішніх тріщин я зіткнулася ще з 14 років. Раніше була двічі оперована, але результату не було. Завдяки Ганні Анатоліївні та її методу лікування у мене все ДОБРЕ!!!! ОЧЕЕЕНЬ ВДЯЧНА !!!!!!! Номер картки 726097
Мирослава
Дніпро, 17.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Мирослава. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого лікаря Руфанової О.О. Фахівці наших медичних центрів використовують інноваційні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без відриву від звичного способу життя. Раді, що наш фахівець зміг виправдати Вашу довіру. Завжди готові допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я, не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Руфанова Анна Анатоліївна

Хочу привітати із Днем медичної сестри Ольгу, яка працює з Руфановою Ганною Анатоліївною. Олечко, ви справжній професіонал і доброї душі людина! Дякую вам за все, люблю вас і кажу велике спасибі за вашу працю!
Татьяна , 12.05.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки