Logo
0 800 30 11 77

Носов Сергій Олександрович

Носов Сергій Олександрович Носов Сергій Олександрович
Лікар ортопед-травматолог.
Стаж роботи 3 роки
Лікар проводить консультативний прийом, первинну діагностику та підбір схем лікування. Лікує, діагностує та проводить профілактику патологій і порушень опорно-рухового апарату. Постійно удосконалює рівень своєї кваліфікації.
Повернутися назад до опису лікаря

Лікар травматолог в Білій Церкві надає послуги

2021 - закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа».
2021 - вебінар на тему «Політравма. Погляд ортопеда-травматолога» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2021 - вебінар на тему «Перелом таза» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2022 - вебінар на тему «Регенеративна ін’єкційна терапія при остеоартрозі кульшового та колінного суглобів» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2022 - вебінар на тему «Патологічна перебудова п’яткової кісти. Покази до хірургічного лікування» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2022 - вебінар на тему «Травматичні ампутації нижньої кінцівки. Компартмент синдром» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2022 - семінар на тему «Актуальні проблеми лікування бойової травми кінцівок» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2022 - семінар на тему « Діагностика та лікування пошкоджень гомілковостопного суглоба» на базі ГО «Асоціація спортивної медицини України».
2023 - закінчив інтернатуру на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за спеціалізацією «Ортопедія та травматологія».
2023 - вебінар на тему «Біль у ліктьовому суглобі. Мультидисциплінарний погляд на проблему» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2023 - участь у медичному форумі «Травми та її наслідки» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2023 - семінар на тему «Больові синдроми нижньої кінцівки: колінно-кульшовий суглоб» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2023 - лікар ортопед-травматолог, Білоцерківська міська лікарня №1.
2024 - семінар на тему «Вітамін Д: звичайна нутритивна підтримка чи значно більше?» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2024 - семінар на тему «Розбір клінічних випадків пацієнтів з остеопорозом та високим ризиком розвитку остеопорозу» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2024 - семінар на тему «Загальні підходи до лікування остеопорозу» на базі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».
2024 - лікар ортопед-травматолог в «ОН Клінік Біла Церква».

Вартість консультації травматолога у Білій Церкві

Консультація травматолога-ортопеда
ОНЛАЙН Консультація травматолога-ортопеда

Адреса: Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 5/13

ОН Клінік Біла Церква
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 18:00, Нд: 10:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
Записатись на прийом
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.