5
(9844 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11821 відгук
Був ,в лікарні,напрописували лікування,пропив все что назначали ,але не зовсім допомогло ,ще сказали що лікар не правильно діагноз поставив ,хоча в інших лікарнях сказали що потрібно лягати в лікарню з тим діагнозом,бо тільки залікую ,але не на довго!
Лікар:
Голєва Надія Іванівна
Професіонал своєї справи з великої літери.Дякую лікарю за те ,що надав правильне лікування . Бажаю йому - Всього найкращого !
Лікар:
Лучінін Михайло Якович
"Вражена" сервісом. Записали на аналіз крові на 16 годину. Пояснила ситуацію (приймаю ліки, є непростий діагноз), просила, щоб перенесли на раніший час, оператор на зустріч не пішла, бо є регламенти і немає ніякого індивідульного підходу та виключень. Виходить, що у пацієнта вашої кліники немає і прав. Тоді чим ви відрізняєтесь від державної?
Олена Миколаївна
Харків,
22.06.2026
Дуже задоволений лікарем Оксаною Олександрівною. Ретельно оглянула суглоби, прописала ліки ті що треба. Як і обіцяла, результат себе довго не заставив чекати - набряки на суглобах зійшли і сліду не залишилось.
Роботою лікаря залишився задоволеним.
Лікувалась у Олександра Михайловича як у хірурга: доводилось проводити розкриття гнійних абсцесів, видалення атером. Одного разу треба було виключити апендицит під час болю в животі.
Лікар завжди дуже детально відповідає на питання, відкрито комунікує, готовий змінювати схему лікування, якщо ситуація змінюється, завжди готовий порадити своїх колег, якщо бачить, що треба додаткові обстеження і допомогу; дає чіткі рекомендації і назначає лише необхідні ліки. Завжди відчувала повагу до себе як до пацієнтки.
Лікар:
Прасол Олександр Михайлович
Велика вдячність найкращому лікарю. Професіоналізм, індивідуальний підхід до хворих, вміння підтримати. Дякую, лікаре.
Щиро дякую лікарю Байдецькому О.А. за допомогу, професіоналізм і людяність. Значне покращання самопочуття, легкість у спині, шиї завдяки лікувальному масажу.
Слюсаренко Тамара
Одеса,
22.06.2026
Дякую лікарю Дідіченко Юлії Олександрівна за якісну консультацію та лікування, все чітко і доступно пояснила, я залишилась задоволена консультацією та результатом.
Лікар:
Дідіченко Юлія Олександрівна
Хотілося щоб на консультації надавали більше інформації. На прийомі був син. Чекали черги поза часом запису, таке враження, що за наш рахунок вирівняли по часу чергу, бо прийом був швидким.
Лікар:
Рожкова Наталія Вікторівна
Люди,порекомендуйте,медзаклад та невролога ,онук 18 років,у нього нервовий тік,він так стикається,що в мене серце розривається.В віці двох років він опік всю спину кип'ятком,може як робили операцію,може і це дало,не знаю,допоможіть.
Валентина
Черкаси,
21.06.2026
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую Горнчаренку Олександру Сергійовичу за професіоналізм, уважність та людяне ставлення. Чудовий лікар, якому можна довіряти. Рекомендую!
Ігор
Суми,
21.06.2026