Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-трихологів ОН Клінік

Безмежно вдячна лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні за діагностику і компетентне лікування. За 2 місяці місце алопеції заросло волоссям і загальний стан волосся покращився. Разом з волоссям повернулась впевненість в собі і радість життя. Рекомендую!!!
Тетяна
Харків, 19.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила курс лікування в Томинець Оксани Василівни ,дуже задоволена результатом,рекомендую всім.Дуже приємна,розумна та добра лікарка. Усі працівники дуже привітні а особливо Оксана Василівна.Дуже вдячна за хороший результат!
Вікторія
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Томінець Оксаною Василівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу розповісти про мого лікаря Томинець Оксану Василівну. Мені її порекомендувала колежанка, яка після ковіду теж втратила волосся. Не очікувала такого яскравого результату. Вразила уважність, людяність та професійність Оксани Василівни. Дякую за можливість ходити без перуки та радіти.
Василенко Таміла
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Таміло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря-трихолога Оксана Василівна Томінець. Уважна ,хороша, висококваліфікована спеціаліст. Мені дуже допомогла. Рекомендую !!!
Андреа
Ужгород, 15.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андреа. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку моєму лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні за лікування мого волосся. Лікування не закінчено, але результат очевидний. Вікторія Юріївна не тільки фахівець своєї справи, а також чудова людина, яка і підтримає, і підкаже, і допоможе у важкій ситуації. Спасибі "ОН Клінік" за чудового лікаря Мангушеву Вікторію Юріївну!
Вікторія
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що наш лікар Мангушева Вікторія Юріївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла на консультацію до трихолога Скакун. Пройшла курс мезотерапаіі і лазерного гребінця. Лікар чітко пояснила дії діагноз та план лікування. Результатом дуже задоволена. Дякую також дівчатам на рецепції, зустрічали привітно, проводили на прийоми вчасно, також подяка мед сестрі Оксані за проведення маніпуляцій) Рекомендую!!!
Ірина
Біла Церква, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось
Кіра
Полтава, 15.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кіро. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рекомендую Черняк Наталію Олександрівну ,як висококваліфікованого спеціаліста та дуже гарного і відповідального лікаря.Роботою та результатами лікування задоволена на всі 100%.
Віка
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий рівень професіоналізму нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося досягти позитивних результатів лікування. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходжу курс Плазмоліфтинга у лікаря Горошко О.М. Лікар дуже приємна, процедура проходить дуже легко, приємно і досить неболісно. Лікар дуже уважно ставиться до мене, як пацієнта.
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена що звернулося до Вікторії Вікторівни. Лікар компетентна та зацікавлена допомогти.
Дар'я
Харків, 14.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щира подяка та слова глибокої вдячності лікарю-Рожковій Наталії Вікторівні.Працювали в різних напрямках.Турбували проблеми дерматологічного характеру.Сподобався кваліфікований прийом та знаючий лікар,який допоміг якісно вирішити мою проблему,дібрати дієве лікування.Раджу усім прекрасного лікаря і знавця свої справи:Рожкову Наталію Вікторівна.
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого фахівця та залишилися задоволені результатом лікування. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бірюкова Тетяна Олексіявна Дуже сподобалась Дуже гарний і приємний лікар
Наталія
Чернігів, 19.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого лікаря Бірюкової Тетяни Олексіївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.