0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-трихологів ОН Клінік

Зверталася з проблемою випадіння волосся до трихолога Черняк Наталії Олександрівни ,отримала кваліфіковану консультацію, відношення лікаря та персоналу клініки ввічливе, комфортна атмосфера.Рекомендую!
Лариса
Суми, 24.09.2023
Оцінка:
Доброго дня, довелося побувати в дитячому відділенні трихології. Хотілося б написати відгук про прийом. По-перше, коли ви йдете на прийом, враховуйте те, що лікар до якого ви записалися вас не прийме. При записі оператор сказав мені, що я потраплю на прийом до Мангушевої Вікторії Юріївни, насправді потрапила до Слюсаренко Вікторії Віталіївни… Насправді - це ще пів біди, бо у Вікторії Віталіївни (як вказано на сайті) 27 років досвіду роботи. Що ж насправді? Лікар небагатослівний, виписали аналізів більше ніж на 2тис. грн, також виписали шампунів теж на тисячу гривень. Прийшли аналізи, знову запис до Слюсаренка, лікар абсолютно нічого не сказав, з аналізами все добре, але треба буде ходити на мезотерапію, тому що бачите шампуні, які я купила, не допоможуть так як допомагає мезотерапія. При питанні: « Так яка ж причина мого захворювання?» , я отримала: « Ну багато причин» .Хоча на першому прийомі лікар вказав на те, що критичного нічого немає 🙆🏻‍♀️ Загалом, не раджу вам йти до Слюсаренко, якщо ви звичайно ж не хочете викинути гроші на вітер не отримавши зрозумілої інформації з приводу вашої проблеми.
Анастасия
Харків, 23.09.2023
Оцінка:
Проходила курс лікування від випадіння волосся у трихолога Рожкової Наталії Вікторівни. Дуже задоволена результатом. Наталія Вікторівна справжній фахівець своєї справи і просто дуже приємна людина. Тож якщо маєте подібні проблеми, рекомендую. Я впевнена, що Ви не пошкодуєте і будете також дуже задоволені результатом.
Марина
Суми, 23.09.2023
Оцінка:
Висловлюю подяку лікарю дерматологу Черняк Н.А. за надану допомогу в лікуванні себореї голови.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Черняк Наталії Олександрівни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зоя Анатоліївна, Вдячний Вам за сьогоднішню консультацію. З повагою, VAGR.
𝓡𝓐𝓟𝓗𝓐𝓔𝓛
Харків, 20.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Рафаелю. Щиро дякуємо за відгук та слова подяки на адресу нашого лікаря Подпорінової Зої Анатоліївни. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довгий час не могла самостійно справитися з надмірним випадінням волосся, нещодавно проходила курс лікування(мезотерапія та плазмоліфтинг) у чудового лікаря Рожкова Наталії Вікторівни, результатом дууже задоволена.
Альона
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Рожкової Наталії Вікторівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був по дерматології та трихології все дуже сподобалось досвідчені лікарі швидкий прийом рекомендую
Георгій
Біла Церква, 16.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Георгію. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходив лікування у Рожкової Наталії Вікторівни. Дуже задоволений результатом і підходом лікаря до мого випадку.
Сергій
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що лікар Рожкова Наталія Вікторівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Artem
Миколаїв, 28.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже рідко залишаю відгуки. Але емоції просто переповнюють. У вашу клініку зверталась вже другий раз і це була моя найбільша помилка, оскільки кваліфіковану допомогу я не отримала. Каюсь ! Обслуговування на нулі , на рецепції всім чхати на клієнтів, таке відчуття , що прийшла не в приватний заклад, а в радянський медичний заклад, а я за прийом плачу немалі гроші! Ну , а від вашого «спеціаліста»Скакун Тетяни Миколаївни , враження залишились на все життя! Абсолютно не компетентна, не тактовна і часом здавалось неадекватна! При результатах аналізів в межах норми , хоронила мене заживо! Добре , що вистачило мені розуму проконсультуватися з іншими лікарями. Однозначно не рекомендую ні заклад , ні лікаря! Сподіваюсь мій відгук комусь допоможе та збереже не тільки гроші, а й нервові клітини!
Юлія
Біла Церква, 18.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалось таке враження і перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт при зверненні до клініки. Під час прийому пацієнт отримує консультативне заключення з рекомендаціями лікаря відповідно до стану здоров'я на момент звернення. У своїй роботі лікарі керуються вимогами чинних протоколів МОЗУ, всі призначення носять рекомендований характер. Зазначаємо, що Скакун Тетяна Миколаївна лікар з багаторічним клінічним досвідом. Кожен пацієнт самостійно приймає рішення чи погоджуватися з рекомендаціями лікаря. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Повністю задоволена
Тетяна
Черкаси, 17.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена лікуванням мезотерапією та лазерним гребінцем. дуже випадало волосся і були дуже рідненькі. Пройшла курс лікування і результат просто вау ´повернула густоту і блиск волоссю' у Скакун Тетяни. у відділенні завжди чисто ‘вчасно‘ на ресепшині зустрічають приємні дівчата. Якщо щось потрібно то завжди підкажуть і допоможуть. Рекомендую однозначно
Марія
Біла Церква, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Вдячні за Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.