Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-трихологів ОН Клінік

Прийшла на прийом до Мангушевой зі складною ситуацією, очагова алопецією з великим ураженням. Одразу прийшла з аналізами, бо лікувалась у ендокринолога, у зв'язку з аутоімунним теріоідитом. Одразу зробили плазмоліфтинг голови, не дешево, але я довірилась лікарю, та потім вона зробила призначення - вітаміни, які не можна при АІТ з вмістом йоду(я приймала вже вітаміни для волосся, та сказала їй про це, але вона призначила інші), та залізо, яке в мене було у нормі. Засмучена такою ситуацією. Більше не звернусь до цього лікаря.
Анастасія
Харків, 20.07.2024
Оцінка:
Горошко Елена Николаевна , была у неё на приёме с сильным выпадением волос. Врач очень компетентный , внимательный и грамотный! Уже через 2 месяца после первого приёма, я начала замечать что залысины начали заростать, а волосы перестали сыпаться в половину. Этот врач , мой спаситель ! Огромное Вам спасибо !!! У кого большие проблемы с волосами , только к ней!
Руслана
Одеса, 15.07.2024
Оцінка:
Доктор Горошко Олена Миколаївна дуже приємна людина. Вона уважно вислухала анамнез, подивилася голову трихоскопом, показала на екрані стан шкіри голови , уважно подивилася всі місця, виділила проблеми і місця для особистої уваги та направила на аналізи. Приємно, що одразу порекомендувала і шампунь і скраб і добавку в їжу, щоб одразу приступити к лікуванню. Я дуже задоволена! Дякую.
Валерія
Оцінка:
Доброго дня, Валеріє. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Горошко Олени Миколаївни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена лікарем
Карина
Миколаїв, 27.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікарка Мангушева Вікторія Юріївна допомогла вирішити проблему з подразненням шкіри голови та висипами, влучно поставила діагноз та призначила лікування. Через декілька тижнів з важкого стану вдалося все вилікувати. Однозначно рекомендую, гарна спеціалістка!
Данііл
Харків, 26.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Данііле. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Безмежно вдячна лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні за діагностику і компетентне лікування. За 2 місяці місце алопеції заросло волоссям і загальний стан волосся покращився. Разом з волоссям повернулась впевненість в собі і радість життя. Рекомендую!!!
Тетяна
Харків, 19.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила курс лікування в Томинець Оксани Василівни ,дуже задоволена результатом,рекомендую всім.Дуже приємна,розумна та добра лікарка. Усі працівники дуже привітні а особливо Оксана Василівна.Дуже вдячна за хороший результат!
Вікторія
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Томінець Оксаною Василівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу розповісти про мого лікаря Томинець Оксану Василівну. Мені її порекомендувала колежанка, яка після ковіду теж втратила волосся. Не очікувала такого яскравого результату. Вразила уважність, людяність та професійність Оксани Василівни. Дякую за можливість ходити без перуки та радіти.
Василенко Таміла
Ужгород, 16.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Таміло. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно виказали подяку на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у лікаря-трихолога Оксана Василівна Томінець. Уважна ,хороша, висококваліфікована спеціаліст. Мені дуже допомогла. Рекомендую !!!
Андреа
Ужгород, 15.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андреа. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Томінець Оксани Василівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку моєму лікарю Мангушевій Вікторії Юріївні за лікування мого волосся. Лікування не закінчено, але результат очевидний. Вікторія Юріївна не тільки фахівець своєї справи, а також чудова людина, яка і підтримає, і підкаже, і допоможе у важкій ситуації. Спасибі "ОН Клінік" за чудового лікаря Мангушеву Вікторію Юріївну!
Вікторія
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що наш лікар Мангушева Вікторія Юріївна допомогла Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшла на консультацію до трихолога Скакун. Пройшла курс мезотерапаіі і лазерного гребінця. Лікар чітко пояснила дії діагноз та план лікування. Результатом дуже задоволена. Дякую також дівчатам на рецепції, зустрічали привітно, проводили на прийоми вчасно, також подяка мед сестрі Оксані за проведення маніпуляцій) Рекомендую!!!
Ірина
Біла Церква, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось
Кіра
Полтава, 15.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кіро. Дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.