0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-трихологів ОН Клінік

Дуже задоволена лікуванням мезотерапією та лазерним гребінцем. дуже випадало волосся і були дуже рідненькі. Пройшла курс лікування і результат просто вау ´повернула густоту і блиск волоссю' у Скакун Тетяни. у відділенні завжди чисто ‘вчасно‘ на ресепшині зустрічають приємні дівчата. Якщо щось потрібно то завжди підкажуть і допоможуть. Рекомендую однозначно
Марія
Біла Церква, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Скакун Тетяни Миколаївни. Вдячні за Ваші рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшов з проблемою випадіння волосся. Після обстеження і аналізів було призначено курс лікування вітамінами та мезотерапія. Результат перевершив всі мої очікування. Дякую спеціалісту дерматологу-трихологу Сканун Тетяні Миколаївні.
Дмитро
Біла Церква, 18.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що наш лікар Скакун Тетяна Миколаївна допомогла вирішити проблему та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Оксана
Ужгород, 12.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була нещодавно у трихолога. Все пройшло просто жахливо. Почалося з того, що прийом коштує 400 грн, але мені не сказали, що треба буле доплатити ще 250 за огляд апаратом. В кабінеті спеціаліста першою фразою було "ви оплатили огляд апаратом?". Потім мені почали дорікати, що як це так, що я в 20 років не знаю свою групу крові, артеріальний тиск і чи є в мене сімейний лікар, при тому, що я не місцева. Потім, як виявилося, спеціаліст, до речі, не компетентний, виписала засоби, які є російськими і білоруськими. Це взагалі нонсенс. Ставлення до мене було жахливим, одразу сказали, що треба аналізи здавати(бо в мене все погано зі здоров'ям і треба гроші платити). І в кінці, спеціаліст подзвонила своїй подрузі, яка є якимось психотерапевтом, по телефону визначила, що в мене панічні атаки і виписала гідозепам, який викликає залежність і заборонений по всій Європі. Я була кращої думки про клініку, бо в Харкові все було чудово. Тепер я більше ніколи не звернуся за допомогою в м. Біла Церква точно
Катерина
Біла Церква, 11.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Клініка офіційно надає платні медичні послуги згідно встановленого прайсу. З метою діагностики можливо проведення додаткових інструментальних досліджень під час консультації. На первинному прийомі лікар проводить профільний огляд, збір даних анамнезу життя та хвороби. Після консультації пацієнт отримує консультативне заключення з рекомендаціями щодо подальшої тактики обстеження та лікування відповідно до стану здоров'я на момент звернення. Зазначаємо, що у своїй практиці лікар рекомендує до використання лікарські засоби, які зареєстровані в Україні. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарю Махота Наталя Григорівна!! Вона не просто назначила ліки, а й допомогла знайти причину, та й призупинити випадіння волосся. Волосся говорить мені спасибі, а я дякую Махоті Наталії!!! Велике дякую!!!
Анастасія
Дніпро, 02.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Приємно знати, що Наталя Григорівна допомогла Вам вирішити проблему та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу висловити величезну подяку лікарю дерматологу Мангушевої Вікторії Юріївни. Я звернулася до неї з проблемою випадіння волосся у моєї дитини. Одного дня волосся просто почало випадати жменями, я дуже злякалася і почала шукати лікаря для консультації. Звернулася до Вікторії Юріївни і не помилилася. Це прекрасний лікар, який знає свою справу. Вона одразу наладила контакт з дитиною, заспокоїла мене і призначила потрібні аналізи, а потім і саме лікування. Так, ми лікувалися довго і наполегливо, тай зараз через 7 місяців продовжуємо, але алопеція - це не швидка справа. Волосся почало відростати, воно стає міцнішим і густішим. І саме головне воно перестало випадати. Дякую Вам за ваш професіоналізм, за Ваше відношення до пацієнтів і бажаю Вам успіхів у роботі.
Щербина Юлія
Харків, 27.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Вдячні Вам за щирий та інформативний відгук про історію звернення до нашої клініки та лікаря. Нам важливо, що Ви задоволені якістю медичної допомоги та результатом лікування під наглядом Вікторії Юріївни. Зичимо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за чуйне і професійне ставлення. Лікар трихлог Скакун Т.М. Професійна і чуйна людина. Результатом лікування дуже задоволена. Велике дякую.
Дудинець Олена
Біла Церква, 25.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за щирі слова та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Приємно дізнатися, що Ви задоволені якістю лікування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Враження від клініки задовільні. Персонал привітний та професійний. Дякуємо за вирішення проблеми.
Олександр
Біла Церква, 24.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександр. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Вашу проблему було вирішено за допомогою наших фахівців. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Віцинській О.І. за професіоналізм та уважне ставлення. Лікар пояснює і виявляє причини проблеми, пропонує комплексне лікування.
Вікторія
Кропивницький, 19.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за Вашу висловлену думку про звернення до нашого лікаря Олени Ігорівни. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо!
Анна
Біла Церква, 14.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Вдячні Вам за вибір нашої клініки, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записався на онлайн консультацію у трихолога , оплатив. Через день відписали що не лікар не проводить онлайн консультації. Для повернення коштів потрібно видрукувати А4, заповнити форму, відсканувати, відправити їм назад. Чекаю вже більше тижня!
Іван
Ужгород, 03.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Іване. На жаль, нам не вдалось зв'язатись з Вами телефоном, абонент не може приймати вхідні дзвінки. Процедура повернення коштів здійснена успішно згідно технічних умов та регламенту. Детальна інформація Вам надіслана на особистий email. Гарного дня.
Служба контролю якості ОН Клінік
1.5 години чекав хоч якоїсь відповіді в онлайн чаті, відповіді так і не отримав, на прийом не записався. У мене немає стільки часу, дуже повільно і не продуктивно, витратив свій час...
Станіслав
Харків, 02.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Станіславе. Шкодуємо, що Ви залишились незадоволеним. Службою контролю якості перевірена інформація та зазначаємо, що онлайн запис було виконано з урахуванням поточної ситуації та стандартної процедури перевірки оплати. Якщо звернення було дискомфортним - приносимо вибачення. Очікуємо на наступному прийомі згідно попереднього запису.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.