Відгуки про лікарів-пластичних хірургах ОН Клінік

Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія
Харків, 09.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Нам приємно, що відвідування нашого спеціаліста Лисицина Р.Г. було для Вас результативним та ефективним. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вам день! Спочатку хотіла б відзначити доктора Лісіцин Руслан Григорович - це лікар від Бога, просто друг з яким приємно спілкуватися! 2 рази була у нього, результат як завжди перевершує очікування! Таких лікарів мало і величезна йому подяка за те, що він робить і робить це від душі та з великим професіоналізмом. Окремо хочу подякувати персоналу клініки, так само в наш час така турбота це рідкість! Усі медсестрички, молодший медперсонал виконують свою роботу з любов'ю це не може не радувати! Ви всі величезні молодці, тримати такий рівень це насамперед потрібно бути справді людиною! Всім величезна подяка за турботу, за ставлення, за умови! Ви робите статус клініки і ніхто інший! Ще раз усім величезне спасибі. Міцного здоров'я вам та вашим сім'ям
Олена
Харків, 15.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста та медичного центру. Клінічний досвід лікаря у поєднанні із сучасним обладнанням, яке використовується у нас у медзакладі, дозволяють отримати якісний ефект від лікувально-діагностичного процесу. Нам приємно, що Ви відзначили роботу нашого медперсоналу. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови перебування в медцентрі на кожному етапі для зручності кожного пацієнта. Завжди раді допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу выразить благодарность всему отделу пластической хирургии, весь персонал очень внимательный, отзывчивый, девочки медсестры умнички, клиника на высоте. Особое спасибо доктору Руслану Григорьевичу, мастер своего дела, профессионал, и большой молодец. Результатом и отношением очень довольна. Спасибо за такую команду)
Яна
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування, адже вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоби кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Сігаєву Євгену Борисовичу за проведену мамопластику, результатом я залишилася неймовірно задоволена, нарешті збулася моя мрія мати гарні груди! Ставлення лікаря до пацієнта прекрасне, підтримував до та після операції, весь час було на зв'язку. Спасибі!
Катерина
Харків, 30.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли отримати бажаний результат. Комфорт та сучасний підхід до лікування – основні засади нашої роботи. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка Лісіцину Руслану Григоровичу за його працю! За чуйність, уважність, співчутливість! Прекрасний фахівець своєї справи! А також подяка всьому персоналу! Я дуже задоволена результатом!!!
Лариса
Харків, 28.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі Лісіцина Р.Г. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми раді, що перебування в стінах медцентру пройшло для Вас в позитивній атмосфері. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік