Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-пластичних хірургів ОН Клінік

Хочу особливо відзначити мистецтво пластичного хірурга, Лисицина Руслана Григоровича, високий рівень професіоналізму і злагодженість хірургічної бригади, уважність і увагу медперсоналу! Шановний Руслан Григорович, Я Вас так довго шукала і тільки Вам, без сумнівів, довірила зміну власної зовнішності, а Вашій бригаді - власне життя! Я витратила багато часу, пройшла купу співбесід і ось, Ваша переконливість спілкування, досвід і приклади роботи, одразу переконали мене «лягти під ніж»! Далі - більше, клініка, весь персонал - єдина команда, яка ігноруючи «нерв війни», оточує пацієнтів турботою та увагою! На жаль, у мене не вистачає слів, щоб висловити колективу ON CLINIC моїх почуттів, але ваша Робота - це медична справа з великої літери, і ви всі - люди з Великої Літери. Добре, що ви є!
Олена
Харків, 17.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до нашої клініки. Нам дуже приємно знати, що Ви повністю задоволені результатом лікування під наглядом Руслана Григоровича. Сподіваємось, що Ваш щирий відгук стане у нагоді потенційним пацієнтам, які мають схожу потребу. Міцного здоров'я Вам!
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі доктору Руслану за чудово проведену операцію "Фейсліфтінг".
Вікторія
Харків, 09.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Нам приємно, що відвідування нашого спеціаліста Лисицина Р.Г. було для Вас результативним та ефективним. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий вам день! Спочатку хотіла б відзначити доктора Лісіцин Руслан Григорович - це лікар від Бога, просто друг з яким приємно спілкуватися! 2 рази була у нього, результат як завжди перевершує очікування! Таких лікарів мало і величезна йому подяка за те, що він робить і робить це від душі та з великим професіоналізмом. Окремо хочу подякувати персоналу клініки, так само в наш час така турбота це рідкість! Усі медсестрички, молодший медперсонал виконують свою роботу з любов'ю це не може не радувати! Ви всі величезні молодці, тримати такий рівень це насамперед потрібно бути справді людиною! Всім величезна подяка за турботу, за ставлення, за умови! Ви робите статус клініки і ніхто інший! Ще раз усім величезне спасибі. Міцного здоров'я вам та вашим сім'ям
Олена
Харків, 15.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста та медичного центру. Клінічний досвід лікаря у поєднанні із сучасним обладнанням, яке використовується у нас у медзакладі, дозволяють отримати якісний ефект від лікувально-діагностичного процесу. Нам приємно, що Ви відзначили роботу нашого медперсоналу. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови перебування в медцентрі на кожному етапі для зручності кожного пацієнта. Завжди раді допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу выразить благодарность всему отделу пластической хирургии, весь персонал очень внимательный, отзывчивый, девочки медсестры умнички, клиника на высоте. Особое спасибо доктору Руслану Григорьевичу, мастер своего дела, профессионал, и большой молодец. Результатом и отношением очень довольна. Спасибо за такую команду)
Яна
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Яна. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування, адже вся команда нашої Мережі щодня докладає максимум зусиль, щоби кожна хвилина перебування пацієнтів у наших медичних центрах була комфортною. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити подяку Сігаєву Євгену Борисовичу за проведену мамопластику, результатом я залишилася неймовірно задоволена, нарешті збулася моя мрія мати гарні груди! Ставлення лікаря до пацієнта прекрасне, підтримував до та після операції, весь час було на зв'язку. Спасибі!
Катерина
Харків, 30.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що під наглядом нашого спеціаліста Ви змогли отримати бажаний результат. Комфорт та сучасний підхід до лікування – основні засади нашої роботи. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезна подяка Лісіцину Руслану Григоровичу за його працю! За чуйність, уважність, співчутливість! Прекрасний фахівець своєї справи! А також подяка всьому персоналу! Я дуже задоволена результатом!!!
Лариса
Харків, 28.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ларисо. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі Лісіцина Р.Г. Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Ми раді, що перебування в стінах медцентру пройшло для Вас в позитивній атмосфері. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.